Uncategorized

Disk Golf Girişimcisi

Adı: Christopher Genç Yaş: 43

Yaşıyor: Burlington

Aile: Karısı Serena Parnau; kızı, Lily Young

Birincil Spor: Disk Golf

Christopher Young, Vermonters’ın disk golfünü olduğu kadar sevmesini istiyor. Çevre dostu Mountain Disc Golf Club ile yıllarca gönüllü olduktan sonra, 2018’de bir şirket olan disk golf Vermont’u, spor gibi yaymak için bir şirket açtı. Young, diğerlerinin Vermont’ta oynama şansı olduğundan emin olarak ülke çapındaki yarışmalara katılmaya devam ediyor. Bu ay onu 12-13 Eylül’de Smugglers’ın Notch Resort’ta çevre dostu Mountain Disk Golf Şampiyonası’nda yakalayabilirsiniz.

Disk golfünün cazibesi nedir?

Gerçekten, büyük şey insanlar. 2003 yılında Oregon’da spora girdim. Orada birkaç yıl boyunca oynadım ve sonra Colorado’ya transfer oldum ve orada oynadım. Brattleboro’da büyüdüm ve 2007’de Vermont’a geri döndüm. İnsanlar diskin uçuşu kadar beni çekmeye devam ediyor.

Spora nasıl girdin?

Oregon’dayken ve daha sonra kendimi iki dünya şampiyonunun – Azim Jenkins ve Dave Feldberg’in oynadığı bir ligde keşfettim. ben sadece

Disk Golf Vermont yaratıcısı Christopher Young, sponsorlu bir Innova sporcusudur. Resimli nezaket Christopher Young
Oyunda olduğu gibi düştü ve bu insanlar mükemmel akıl hocalarıydı. Eşim ve bir çocuğum vardı ve Vermont’a geri yer değiştirmeye karar verdik ve o zaman bir karar verdim, örgütsel açıdan çok daha fazla dahil olmak istedim.

Spor, o zamanlar hala bir avuç etkinlik, oyuncuların yanı sıra sponsor veya ortakların yanı sıra oldukça azdı. Büyümek istedim, aynı zamanda bir yöntem The Ice Bowl adlı bir kış disk golf etkinliği düzenlemekti. Bu etkinlikler ülke çapında düzenleniyor ve koştuğum etkinlikler Waterbury’deki Center Chains Disk Golf Programında. Geçen kış, on ikinci ve liderlik yaptığım onuncu oldu ve Vermont Foodbank için neredeyse 100.000 dolar artırdık. Lamoille mahalle yemek payı bize oyuncular için ödüller alır ve artan tüm para gıda bankaya gider. Gerçekten eğlenceli bir etkinlik.

İşinize başlamanıza ne sebep oldu?

Genel olarak, özellikle bu modeli denemek istedim, ancak çoğunlukla gönüllü tabanlı kulüpler var. Çevre dostu Mountain Disk Golf Kulübü, Vermont’a geri döndüğümde ve Sekreter olarak yönetim kuruluna katıldım ve daha sonra 2010’da başkan oldu. Eyalet genelinde sporu tanıtın. Her zaman bir şirkete başlamak istedim ve bir gönüllü olarak, özellikle bir hane ve garson olarak tam zamanlı bir görevle, o saatlere koymak zor. Kulüp, çevre dostu Mountain Point serisi gibi devam ettiğim birkaç şey yaptı. İlk birkaç yılda birkaç etkinlik yaşadık ve eyaletteki en önemli programlarda on etkinliğe dönüşüyor. Şimdi her yıl disk golf vermont gezisi ve her etkinlik sunuyoruz.

Şirket başka ne yapıyor?

Burlington bölgesindeki gençler için iki kamp düzenledim ve mobil profesyonel mağaza olarak hizmet verecek bir fragman almayı planlıyorum. Geçen yıl büyükelçi ekibi için bir disk üreticisi olan Innova ile oturum açtım. Ülke çapında çok sayıda büyükelçisi var, bunlardan birkaçı da aynı şekilde sporcular ve birkaç tanesi değil. Hepimiz sporu büyütmek için çalışıyoruz. Onlarla dikkatli çalışıyorum ve ürünlerini sunuyorum. Bir oyuncu olarak, Innova diskleri her zaman atıldığım şeydir, bu yüzden doğal bir uyumdu.

Yaklaşan çevre dostu Mountain Disc Golf Şampiyonası hakkında konuşalım.

12-13 Eylül’de Smugglers’ın çentikinde tutuyoruz, bu da iki 18 delikli kursu olan tek Vermont konumu olduğu için mükemmel bir yer. Biri çok daha ormanlık ve diğeri çok daha açık, ancak ikisi de şampiyonluk seviyesi programları ve birbirlerini tamamlıyorlar.

Smuggs, personel ve zemin tutucuları ile mükemmel bir yeni profesyonel mağazaya sahiptir. Ülkenin dört bir yanından gelen oyuncular, tesiste kalabilecekleri, servis otobüsünü gezebildikleri için tercih ettikleri yerlerden biri olduğunu ve duruş süreleri boyunca bölgeyi kontrol edebilirler. Geçen yıl Smuggs’ta Uzman Disk Golf Dünya Şampiyonası ve bu yıl Pro Masters Dünya Şampiyonası’nın yanı sıra ABD Junior Disk Golf Şampiyonasını da düzenledik.

Smuggs operasyon direktörü Jeff Spring ve ekibi, tüm bu dünya standartlarında etkinlikleri yapabilmemizin nedenleridir. Gezinin duraklarından biri ve kesinlikle daha büyük etkinliklerimizden biri. 100’den fazla uzman ve bir 100 amatör oyuncunun yanı sıra etkinliğin medya koruması olacak.

Whnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.