Category

FIFA Eworld Cup 2019 Bu Ağustos

FIFA, bu hafta FIFA Eworld Cup ™ ‘nın bu yıl Londra’ya döneceğini ve bu sezonun Pinnacle etkinliğinin O2’de bir kez daha yer alacağını doğruladı. 2-4 Ağustos 2019.

Mozaad Aldossary Dünya Şampiyonu’nu taçlandıran geçen yılın finaline zaten sahip oynadığı için, dünyanın en iyi EA Sports FIFA 19 oyuncularının 32’si O2’de çok daha fazla uğraşacak. FIFA Eworld Kupası şampiyonu olmak ve en iyi FIFA Football Ödülleri ™ gezisi ile birlikte hayat değiştiren 250.000 USD ödül para kazanmak için savaşacaklar.

Rekabetçi FIFA’ya artan ilgi oranının daha da fazla göstergesi olarak, FIFA Eworld Kupası için toplam ödül parası da geçen yılın finaline kıyasla arttırılmış ve 32 rakip arasında 500.000 ABD Doları’nın toplamı dağıtılacaktır.

Bu sezon rekabetçi FIFA profiline dayanarak, bu yılki EA Sports FIFA 19 Worldwide serisinin doruk noktası hayranlara üç günlük ilginç bir yayın sunacak. Taraftarlar da aynı şekilde, 04 Ağustos’ta dünyanın ünlü müziğinden ve ev eğlence mekanlarından birinde yayınlanan etkinliğin zevkini ve yoğunluğunu deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Yerinde konuklar, FIFA Eworld Cup 2019 2019’un kesin maçlarını bizzat görmenin yanı sıra, Spencer Owen, Mike Labelle ve diğerleri gibi EA Sports FIFA sahnesinden yaygın olarak bilinen yüzleri tatmin edebilecekler.

Düzenli biletler, finale ek olarak iki yarı final de dahil olmak üzere 4 Ağustos için kazanç erişimini sunarken, premium biletler ayrıca 4 Ağustos’ta gösteri sonrası kutlamalara ve tercih edilen koltuklara özel kazanç sağlayacaktır. FIFA, Dünya Çevresinde Ortak Visa ile çalışmaktan ve rutin biletler için 10 £ ve premium biletler için 25 £ ‘dan başlayan bilet fiyatları ile indirimli vize öncesi satış sunmaktan mutluluk duyar.

Biletler şimdi fifa.com/fewc adresinde satışa sunuluyor.

FIFA’da Efootball & Gaming direktörü Christian Volk şunları söyledi:

Geçen yıl Londra’daki O2’deki yarışmanın inanılmaz başarısından sonra, FIFA Eworld Cup’ı bir kez daha ünlü bir yerde tuttuğunda ve topluluk için benzersiz bir EA Sports FIFA etkinliği üretmekten heyecan duyuyoruz.

Gelişmiş ödül parası ve hattaki bir dünya unvanı ile gerilim her zamankinden daha yüksek olacak ve inanılmaz bir atmosfer üretecek. Bu sezon, EA Sports FIFA 19 Worldwide Serisinin malzeme kullanımı için harika bir iştah gördük ve çok daha fazla hayrana, yerinde veya evde bugüne kadarki en büyük rekabetçi FIFA etkinliğini görme imkanı sunmaktan heyecan duyuyoruz. İlginç bir sezondan sonra O2’deki Yüce Şampiyon’u taçlandırırken.

FIFA 19 Worldwide Serisi sıralamasında ilk 32 oyuncu, FIFA 19 Dünya Çapında Serisi playofflarından sonra, 5-7 Temmuz tarihleri arasında Hamburg’da (Xbox) ve Berlin’de (PlayStation) 12-14 Temmuz tarihleri arasında tespit edilecek.

FIFA Eworld Kupası Hakkında
FIFA Eworld Cup 2019’da, EA Sports ™ FIFA 19 Dünya Çapında Serisi’ne hak kazanan 32 oyuncu, en önemli ödül için savaş: FIFA Eworld Cup şampiyonu, 250.000 USD ve en iyiye bir gezi başlığı FIFA Futbol Ödülleri ™.

Etkinlik 2-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Londra’daki O2’de yer alacak ve 4 Ağustos’ta halka açık konuklara açık olacak.

Çok daha fazla bilgi için lütfen fifa.com/fifaeworldcup adresine gidin.

Resim, Nezaket: FIFA

ALSD Worldwide – Avrupa’nın yanı sıra sadece Premium/VIP Seat & Hospitality Endüstrisine ayrılan etkinlik – bu Ekim ayında Croke Park Stadyumu’nda düzenlenen, Avrupa genelinde ve Steve Sayer, VP & GM de dahil olmak üzere Kuzey Amerika’dan gelen konuşmacılar içerecek. O2 Londra/AEG, Nathan Kosky, VP, İngiltere, AEG Worldwide Ortaklıkları ve Matt Botten, Kıdemli Direktörü, AEG, O2 Londra’da premium oturma.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium/VIP Koltuk ve Ağırlama Sektörüne ayrılmış önde gelen etkinliği

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Endüstri haberleri ve gelişmeleri için dünyanın önde gelen platformu

Bu makaleyi paylaş

Related Posts

Öğrenciler zamanı farklı görüyor mu?

Neden öğrencilerin zamanları geri kalanımızdan farklı gördükleri neden hissediyor? Zaman en değerli emtialardan biridir. Bir kez harcandıktan sonra asla alınamaz. Onlara GCSE veya A seviyesindeki yıllarının hızlı bir…

Guinevere Capital, Eden Park ESPorts Yüksek Performanslı Merkezi

Lider Spor ve ESPor Yatırım ve Danışmanlık Firması Guinevere Capital’in Eden Park Esports Yüksek Performans Merkezi’ni ortaya koyduğunu ortaya koyuyor. Yeni Zelanda’nın en büyük stadyumu ve ülke çapında…

IOC ve Alibaba Grubu Tarihi Uzun Vadeli Ortaklık

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Alibaba Group (NYSE: BABA), 2028 yılına kadar uzun vadeli bir ortaklık duyurdu. , Alibaba resmi “Bulut Hizmetleri” ve “E-Ticaret Platform Hizmetleri” ortağı ve…

Dünya Çapında Dünya Spor Liderlerine katılın Federasyonlar Zirvesi 2021

Daha önce İsviçre’nin Lausanne kentinde düzenlenen Dünya Çapında Federasyon Zirvesi’nin 4. baskısı, pandemiyle uğraşmanın kaçınılmaz etkileri nedeniyle çevrimiçi bir stile aktarıldı. Mei, çok çeşitli disiplinlerde çok daha samimi,…

Touchless Fan Yolculuğu’nu

tanıtılan Venuetize, basitliği koruyan ve bir mekanda çevrimiçi etkinliklere giden hayranların yararını sağlayan hizmetler sundu. Kabul sonrası bir dünyada, taraftarlar, fiziksel teması ortadan kaldırmazsa, tamamen yeniden keşfedilmiş bir…

Louisville kapalı futbol takımı göstergeleri başlık ortağı

2021’de kapalı futbol liginde başlayacak yeni bir kapalı futbol ligi takımı olan Louisville Xtreme 100.000 dolar gider. Başlık ortaklığı, UOFL Health’in uzman spor sponsorluklarına ilk girişidir. Üç yıllık…

Leave a Reply

Your email address will not be published.