Category

J.L. Lewis Golf’teki Golf

Dergini Nasıl Sağlamadı Golf

Golf’te uzun vadeli başarı tarifi, sabır, sebat ve azim karışımıdır.

Kalıcılık, golfçülerin engellere rağmen ısrar etmesini, ilerlemesini ve hedeflerinize doğru çalışmasını sağlayan yüksek kalitedir.

Kalıcılığın gecikmiş memnuniyete ihtiyacı vardır. Golfçüler, başarı elde etmek için büyük bir iş ve çaba ödemesini yapmak zorundadır.

Bugünün dünyasındaki birçok golfçü, başarıya ulaşmak için gerekli miktarda iş koymadan hemen memnuniyet (“Şimdi istiyorum”) istiyor. Bu sabırsız golfçüler, acil sonuçlar görmediklerinde pes etme eğilimindedir.

Hiç aylarca koyma veya tee çekimlerinizle uğraştınız mı ve sıkı çalışmanızın yararını elde etmediniz mi?

Büyük olasılıkla bu saatler ve saatler süren yöntemin bir zaman artı gibi göründüğünü hissettiniz… golf oynamayı bırakmak isteyebilirdiniz.

Zorluklarla anlaşma ile ilgili kalıcılık ve kararlılık, golfteki üst düzey başarı için ön koşullardır.

Kalıcılık ve kararlılık, oyununuzu geliştirmek için çalışmaya devam ederseniz başarının geleceği inancına dayanır.

Kalıcılık ve kararlılık, kötü çekimleri ve kötü yarışmaları, oyununuzu geliştirmek için ima etmenize ve yeteneğinize karşı bir iddianame olarak değil, zihinsel becerilerdir.

İki PGA etkinliğinin şampiyonu J.L. Lewis (John Deer Classic ve 84 Lomber Classic), zihinsel oyunun önemi ve golfteki kalıcılık ve kararlılık konusunda görüştü.

J.L. Lewis, profesyonel bir PGA gezisi golf oyuncusu ve her seviyedeki golfçüler için kalıcılık ve kararlılık örneğidir.

Kalıcılık Lewis’e nasıl fayda sağladı? Lewis, 1984’te uzmanlaştı, ancak tura katıldıktan 15 yıl sonra ilk yarışmasını kazanana kadar emeğinin meyvelerini görmedi.

Cohn: “30’lu yaşların sonlarına kadar çok sayıda insan bunu yapacağımı belirterek onu dışarı atacaktı?”

Lewis: “Asla pes etmiyorum… Ben bir insan türüyüm, eğer beni yenersen beni rahatsız etmiyor. Daha iyi olana kadar oynamaya devam ediyoruz. Bu benim zihniyetim. Bırakırsan, nasıl daha iyi olacaksın? Sadece devam ediyorum. ”

“Kazanma ya da kaybetme olarak bakmıyorum. Bir yarışmada oynarsam ve gerçekten iyi oynar ve üçüncü olursam, yarışmadan uzaklaşmam ve başarısız olduğumu hissetmiyorum. Başarmak istediğimi başardığıma inanarak uzaklaşıyorum. İyi oynamak istedim ve iyi oynadım. Daha iyisini yapabileceğim bazı durumlar vardı, burada veya orada birkaç atış yapabiliyor, ama eğer bu kadar yüksek bitirirseniz, kesinlikle en iyi giden birçok şey vardı ve bu yüzden her zaman buna odaklanmaya ve bunun üzerine inşa etmeye çalışıyorum. ”

“Bir yarışmada gerginliğe iniyorsanız ve yüksek yerleştirme şansınız varsa, buna inanmıyorum. Bu atışa inanıyorum. Bu çekimde yapabileceğim en iyi şey nedir? Yürütün, yürütün, yürütün… Her şey kendinizi daha iyi hale getirmek ve kazanmaya ve kaybetmeye çok fazla önem vermemekle ilgilidir. ”

Never-Give-Up Mlamı geliştirmek için ipuçları:

İpucu #1: Her yarışmayı oyununuzu geliştirmek için bir deneyim olarak kullanın. Oyununuzu geliştirmeniz yıllar aldı ve süreç hiç bitmedi. Müşteri olun ve iyileştirme sürecine devam edin.

İpucu #2: Daha zayıf alanlarınızı geliştirebilmeniz için performansınızı dürüstçe değerlendirmelisiniz. Ne yaptım? Ne geliştirmeli? Bu çekimi nasıl farklı oynayabilirdim? Gelecek için bu çekimi iyileştirmek için ne yapacağım?

Başarılı golfçüler, rekabete karşı büyük bir güven ile nasıl yapılacağını keşfettiler. Bunu yapmanıza yardımcı olmak için golfçünün zihinsel kenar çalışma kitabını ve CD programını oluşturduk.

Güvenle gerçekleştirmek için kanıtlanmış teknikleri öğrenin!

Kaçırılan isabetlerden sonra hassas güvenden, güvenini baltalayan veya kursa özgürce ve ayaklanamayan katı veya yüksek beklentilerle oynuyor musunuz?

Eğer odak eksikliği, düşük güven veya kursta diğer zihinsel oyun zorluklarından yararlanıyorsanız, gerçek golf potansiyelinize ulaşamazsınız…

Başarılı golfçüler, rekabete en yüksek güven ile nasıl gerçekleştirileceğini keşfettiler, bu nedenle bunu yapmanıza yardımcı olacak golfçünün zihinsel kenar çalışma kitabını ve CD programını kurduk!

Golfçünün zihinsel kenar programı, zihinsel oyunlarını artırmalarına ve kursta tutarlılığı artırmalarına yardımcı olmak için kişisel kursiyerlerimle bitirdiğim en iyi 8 zihinsel eğitim oturumunu içeriyor.

Golfçünün zihinsel kenar programı 8 güven artırıcı CD, MP3 ses kayıtları ve 8 oturumlu golfçünün zihinsel kenar çalışma kitabı içerir.

Golfçünün zihinsel kenarı: yüce güven için 8 haftalık bir plan

Kursiyerler ne diyor?
“Zihinsel taraf golfteki her şeydir – atışınızı veya çizginizi görme ve o atışa veya putt’a vurabileceğinize güvenme yeteneği. Dr. Cohn, oyunuma güvenmem ve inme koymamı sağladı. ”
~ Frank Lickliter, PGA Tour, Nike Trip kazanan

“Güven seviyem hiç bu kadar yüksek olmamıştı! Size ne kadar net bir şekilde inanabileceğimi söyleyememnull

Related Posts

Öğrenciler zamanı farklı görüyor mu?

Neden öğrencilerin zamanları geri kalanımızdan farklı gördükleri neden hissediyor? Zaman en değerli emtialardan biridir. Bir kez harcandıktan sonra asla alınamaz. Onlara GCSE veya A seviyesindeki yıllarının hızlı bir…

Guinevere Capital, Eden Park ESPorts Yüksek Performanslı Merkezi

Lider Spor ve ESPor Yatırım ve Danışmanlık Firması Guinevere Capital’in Eden Park Esports Yüksek Performans Merkezi’ni ortaya koyduğunu ortaya koyuyor. Yeni Zelanda’nın en büyük stadyumu ve ülke çapında…

IOC ve Alibaba Grubu Tarihi Uzun Vadeli Ortaklık

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Alibaba Group (NYSE: BABA), 2028 yılına kadar uzun vadeli bir ortaklık duyurdu. , Alibaba resmi “Bulut Hizmetleri” ve “E-Ticaret Platform Hizmetleri” ortağı ve…

FIFA Eworld Cup 2019 Bu Ağustos

FIFA, bu hafta FIFA Eworld Cup ™ ‘nın bu yıl Londra’ya döneceğini ve bu sezonun Pinnacle etkinliğinin O2’de bir kez daha yer alacağını doğruladı. 2-4 Ağustos 2019. Mozaad…

Dünya Çapında Dünya Spor Liderlerine katılın Federasyonlar Zirvesi 2021

Daha önce İsviçre’nin Lausanne kentinde düzenlenen Dünya Çapında Federasyon Zirvesi’nin 4. baskısı, pandemiyle uğraşmanın kaçınılmaz etkileri nedeniyle çevrimiçi bir stile aktarıldı. Mei, çok çeşitli disiplinlerde çok daha samimi,…

Touchless Fan Yolculuğu’nu

tanıtılan Venuetize, basitliği koruyan ve bir mekanda çevrimiçi etkinliklere giden hayranların yararını sağlayan hizmetler sundu. Kabul sonrası bir dünyada, taraftarlar, fiziksel teması ortadan kaldırmazsa, tamamen yeniden keşfedilmiş bir…

Leave a Reply

Your email address will not be published.