Uncategorized

Hartford United

‘a 2 milyon dolar bağışlıyor Hartford, önümüzdeki iki yıl içinde, ülkenin en büyük toplum temelli uyarlanabilir spor organizasyonu olan United United’a Hartford’un Yarışma Serisi’ni başlatmak için kullanılacak parayla 2 milyon dolar bağışladı. ve yeni bir dijital fitness platformu.

Hartford’un baş pazarlama sorumlusu Kathy Bromage, “İnsanların en iyi cesaret ve destekle inanılmaz şeyler başarabileceğine inanıyoruz ve ilk elden sporların sağlık ve üretkenlik üzerindeki olumlu etkisi olabileceğini gördük” dedi. “Tüm yeteneklere sahip insanlar için spor katılımına erişimi genişletmeye ve uyarlanabilir spor hareketini ilerletme konusundaki uzun süredir devam eden taahhüdümüzde kararlı kalmaya adadık.”

2021’den başlayarak, 2019 yılında başlatılan Hartford’un yetenek donanımlı programı Hartford’un Yarışma Serisini içerecek. Dizide ülkenin birçok popüler uyarlanabilir spor yarışmasından ikisi yer alacak: 10-13 Haziran, Oklahoma, Edmond’daki UCO Endeavor Oyunları ve 17-23 Temmuz’da Denver yakınlarında yer alan United Junior Nationals. Etkinlikler, 600’den fazla genç ve engelli yetişkine 12 uyarlanabilir sporda rekabet etme, öğrenme kliniklerine katılma ve ulusal sınıflandırma alma şansı sunacak. Buna ek olarak, serinin içindeki her etkinlik, bir katılımcı için özelleştirilmiş bir uyarlanabilir ekipman bağışını içeren sürpriz bir an içerecektir.

Şirket bağışında ayrıca Aralık 2021’de Breckenridge, Colorado’da yer alan Hartford kayak muhteşemini destekleyecek ve şirketin bu etkinlik için uzun süredir destekliliğini sürdürecek.

Hartford’un bağışının bir kısmı ayrıca, tüm yetenek seviyeleri için çevrimiçi, uyarlanabilir spor eğitimi sunacak bir dijital fitness platformu olan Relocation United Ondemand’ın lansmanını da destekleyecek.

Relocation United’ın genel müdürü Glenn Merry, “Yaklaşık otuz yıldır uyarlanabilir sporlara daha fazla farkındalık getirmek için Hartford ile yan yana çalışıyoruz” dedi. “Programlama ve uzun süredir devam eden ortaklığımızın başarısını bir yarışma serisi ve çevrimiçi fitness eğitim programı içerecek şekilde ayrıştırmak, çok daha fazla engelli insanın, adanmışlık, kendine güven ve esnekliği geliştiren sporun hayat değiştiren gücünü deneyimlemesine izin verecektir. Bu hayatlarının tüm alanlarına dönüşür. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.