Uncategorized

Tatminal laboratuvarların yanı sıra küçük lig beyzbolu Bilet Satış ve Servis Hizmeti

Küçük Lig Beyzbolu, bilet satışlarına yardımcı olacak AI destekli asistanlara ve tatmin laboratuvarlarıyla ortaklığı olan 120 takımın tümüne yardımcı olacak.

Bu ortaklık, hayranlara bilet, geri ödeme, bilet yönlendirme ve diğer bilet destek soruları gibi satın alma sonrası endişeleri konusunda yardımcı olmanın yanı sıra yanıt fanının ön satın alma endişelerine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Yeni ortaklık da benzer şekilde, rehberli bir konuşma yoluyla müşterilere bilet kazancı erişimine yardımcı olan bir mobil bilet rehberi işlevi sunuyor.

İlgili Öyküler

Katie Woods, NBC Dünya Serisi Yarışma Direktörü

Capitol Broadcasting Business Coastal Sıradan Ligi almak için

Giants, Padres 2023’te Mexico City’de Play Serisi

Takımlar Williamsport’ta 2023 MLB Bit League geleneksel olarak ortaya çıktı

İdeal Game Youth Beyzbol ve Softball için Yeni Liderlik

MLB’nin küçük lig şirket operasyonlarının başkan yardımcısı Kurt Hunzeker, “Bir oyuna gitmeyi planlarken hayranların bilet keşfetmesi ve rutin bilgileri keşfetmesi için yeni ve uygun şanslar sunmamız zorunludur” dedi. “Oyun deneyimi spor hayranları için sürekli olarak geliştikçe, Milb, basketbol sahasında eğlenceli bir gece planlamayı daha kolay hale getiren yeniliğin ön saflarında yer almaya devam ediyor.”

Milb’in, Lig’in Milb’in Copa de la divarión Latino Fan Etkileşim Platformunu destekleyen iki dilli AI destekli çevrimiçi asistanları benimsemesiyle 2018 yılında tanıtılan tatmin laboratuvarlarıyla genişletilmiş ortaklığı. O zamanlar Milb, Compati Lab’ın AI yeteneklerinden yararlanarak hem İngilizce hem de İspanyolca hayranlarıyla iletişim kuran ilk Spor Ligi’ndi.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.