Uncategorized

Memphis Kongre Merkezi Sunulan Adlandırma Hakları

Memphis Kongre Merkezi, bölgesel bir banka için yeniden adlandırılmış ve önümüzdeki on yıl boyunca Renasant Kongre Merkezi olarak anlaşılacaktır.

Banka ve Memphis Şehri de bu hafta teklifi açıkladı. Şu anda 200 milyon dolarlık bir yenileme geçiren Renasant Kongre Merkezi’nin 2020 sonbaharında tamamen yeniden açılması bekleniyor.

Hemen etkiyi alan adlandırma hakları anlaşması, aynı şekilde bankanın adlandırma haklarını iki, beş yıllık dönemlik bir seçenekle uzatma seçeneğine sahip olmasını sağlar.

Renasant Başkanı ve genel müdür Mitch Waycaster, “Renasant Başkanı ve genel müdür Mitch Waycaster,“ Renasant Convention Center adlandırma hakları anlaşmamızla Memphis şehri ile güçlü bir ortak olma taahhüdümüzü göstermekten büyük heyecan duyuyoruz ”dedi. “İsmimizi Kongre Merkezi’ne koymak, şirketimiz için muazzam bir bölgesel kimlik hareketi olsa da, bu sadece hakları adlandırmaktan çok daha derin. Bankacılık ve borç verme hizmetlerine ek olarak hem mahalle hem de ekonomik ilerlemeye sahip olan bölgenin yanı sıra şehirle birlikte aktif bir ortak olarak görünüyoruz. ”

Yenilemeler tamamlandıktan sonra, Renasant’ın logosu tesisin dışında çalışacak ve yeni camı ve panelli cepheyi tamamlayacak. Yenilemeler tamamlandığında, merkezin nehir manzaraları için zeminden tavana pencerelerle yeni bir girişi olacaktır. Aynı şekilde 118.000 metrekarelik birincil ekran salonunun yanı sıra daha küçük etkinlikler yapmak için 28.000 metrekarelik bir balo salonuna sahip olacak.

Memphis Tourism’in başkanlığınıcının yanı sıra ikamet eden Kevin Kane, “Renasant Bank ile bu ortaklık, kongre merkezi için düzenlediğimiz inovasyonu ve önemli geliştirmeleri gösteriyor” dedi. “Yenilemeden çok daha fazlası, şehir toplantıları tesisinin dönüşümü, turizmi ve misafirperverlik endüstrisinin etkileyici yıllık ekonomik etkisini sürdürmemize yardımcı olacak.”

Yenileme de aynı şekilde sanat, dijital yol bulma ve ekstra paketleme rıhtımlarını içerecektir. İş, otel/motel vergisi ve turizm ilerleme bölgesi fonları ile finanse edilmektedir. Memphis Kongre Merkezi ve bitişik Cannon Center açık kalıyor ve yenileme sırasında kısıtlı bir etkinlik yelpazesine sahip olacak.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.