Uncategorized

Birmingham, Alabama, Bassmaster’dan

Boost Gets Academy Sports + Outdoors Bassmaster Huk tarafından sağlanan geleneksel, 6-8 Mart 2020, Birmingham, Alabama’daki etkinliği boyunca 35,9 milyon dolarlık tahmini bir ekonomik etki yarattı. .

Yüksek Birmingham Kongre ve Ziyaretçi Bürosu’na göre, etkinlik 20.8 milyon dolarlık doğrudan ekonomik bir etki ve 15,1 milyon dolarlık iş satışlarında dolaylı bir artış sağladı. Etkinliğin Fishing’in en büyük tüketici şovu olarak kabul edilen fuarında en az 12 yeni ürün tanıtıldı ve dünya çapındaki büyük markalardan bölgesel perakendecilere kadar işler büyük kalabalıklar ve güçlü satışlar bildirdi.

Yüksek Birmingham Kongre ve Ziyaretçi Bürosu CEO’su John Oros, “Bassmaster gelenekselliğinin Birmingham bölgesi için böyle olumlu bir etki yarattığı için çok heyecanlıyız” dedi. “Bu etkinlik, uzman bas balıkçılığının Super Bowl’u ve dünyanın en büyük balıkçılarını çekiyor. Yarışma, Birmingham bölgesinin mükemmel bir uzman olduğu ve amatör spor hedefi olduğu gerçeğini güçlendiriyor. ”

122.814’ün genel katılımı, Bassmaster geleneksel Outdoors Expo ve Bassmaster geleneksel başlama kutlamaları ve Birmingham’daki Alabama çocuklarının açılışına fayda sağlayan bir dizi etkinlikte kaydedildi. Pell City’deki Logan Martin Gölü’nde Abu Garcia tarafından sağlanan Tourneyx tarafından desteklenen Nation Kayak Serisi.

Marshall Bölgesi Kongre ve Ziyaretçi Bürosu başkanı Katy Norton, “Klasik için katılımdan çok heyecanlandık” dedi. “Bu ikonik etkinliğin 50. baskısı için balıkçılık olarak seçilmekten onur duyduk ve aynı zamanda her gün kalkış için bize her gün bize katıldığına şaşırdık. Otel konaklama gelirimizin turnuvanın üç günü boyunca bir gecede konuklarda artış göstermesini bekliyoruz. ”

B.A.S.S.’nin sahip olduğu medyadaki korumanın yanı sıra ESPN2’de beş saatlik programlamaya ek olarak, etkinlik Amerika Birleşik Devletleri’nin dört bir yanından 265’ten fazla medyada çekildi.

B.A.S.S., “Alabama’yı belirttiğimiz evimizde 50. gelenekselliği tutmak bizim için çok şey ifade ediyordu” dedi. CEO Bruce Akin. “Rakamların beklentileri aştığı ve geleneksel olanın Sportfing’deki önde gelen etkinlik olduğunu kanıtladığı için çok heyecanlıyız.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.