Uncategorized

Bristol Sport & Ashton Giriş Uzatma PTI Ortaklığı

PTI Digital, 2018’de başladığı dijital değişim işinde belirlenen temeller üzerinde geliştirmek için Bristol Sport ve Ashton Giriş tarafından dört yıl daha yeniden atandı.

Çalışmanın bir sonraki aşaması, dijital tüketici deneyimine odaklanıyor ve Ashton girişini ilerlemesinin bir sonraki aşaması için hazırlıyor-Bristol şehri için birinci sınıf bir spor çeyreğinin sevkiyatı.

Sporting Mahallesi, stadyumun bitişiğinde geliştirilen yeni bir 4.000 kişilik spor ve kongre merkezi görecek. Bristol Flyers için yeni bir ev olacak ve spor grubunun basketbolunun, ragbi ve futbol takımlarının Ashton giriş evini arayacağını ima edecek. Önerilen ilerleme aynı zamanda 232 odalı bir otelin yanı sıra konutun yanı sıra endüstriyel birimleri de içerecektir.

Ashton Giriş, Güney Batı’daki en büyük seminer ve etkinliklerin yanı sıra, müzik şovları ve ulusal spor finalleri de dahil olmak üzere bir dizi büyük ev eğlence etkinliğine sahiptir. Ziyaretçi tabanı çeşitlidir ve her bireyin ihtiyaçlarının yanı sıra beklentiler farklıdır, bu nedenle bir sonraki ilerlemenin odağının, müşterinin bütüncül bir görünümüne dayanan gerçekten farklı bir deneyim sağlamak olacağına uygundur.

Temeller üzerine inşa etmek
Bu yöntem, tüm verileri ve biletlemeyi kapsayan dijital emlak entegre edecektir; yemek servisi; mobil uygulama; İnternet sitesi; Her bir özelliğin tüm Bristol Sport & Ashton Giriş Portföyü’nde tam olarak nasıl iletişim kurduğunu anlamak ve bu kişiselleştirilmiş deneyime izin vermek için akış ve dijital reklamcılık.

Ashton Entrance’taki yeni spor çeyreğinin merkezi, Bristol Flyers basketbol takımının Bristol City’ye ve BS3’teki Bristol Bears’a katıldığını görecek 4.000 kişilik bir spor ve Kongre Merkezi (SCC).
Bu haber, Londra Stadyumu tarafından, eşekarısı ve Coventry Building Society Arena tarafından dijital değişim tekniğini sağlamak için Coventry Building Society Arena tarafından ve NEC Group tarafından mobil stratejilerini sağlamak için atanan PTI’nın Hot Hot’a uygundur.

PTI’nin yeni müşterileri, diğerlerinin yanı sıra Oak View Group (OVG), Norwich City, City Football Group ve Edgbaston’a katılıyor. PTI benzer şekilde, hızlı bir şekilde genişlemesini desteklemek için işlenmiş bir BT hizmeti sundu.

Sonraki seviye
Mark Kelly, Bristol Sport’un genel müdürü ve Ashton Giriş şunları söyledi:

Son üç yılda PTI ile bitirdiğimiz çalışma, müşteri deneyimini geliştiren çok daha iyi bir inovasyon operasyonu üretme açısından bizi son derece öne sürdü. Çalışmanın bu bir sonraki aşaması, bu deneyimi bir sonraki seviyeye taşımak ve işimizi ölçeklendirmeye çalışırken kendi hedeflerimizi gerçekleştirmemizi sağlayan bu temeller üzerinde gelişen doğal bir uzatmadır.

Ben Wells, CCO, PTI ve Lisa Knights, Lisa Knights, Bristol Sport & Ashton Gate, Liverpool FC tarafından düzenlenen ALSD International’ın 2021 baskısında, Premium Satışlar Başkanı Becci Thomson, CO- OP Live ve Man Dunstan, Genel Müdür – Ticketing & Arenas, NEC Group.

PTI genel müdürü Mike Bohndiek şunları söyledi:

Bristol Sport, tacımızdaki mücevherlerden biridir ve ilginç yolculuklarında onlara yardımcı olmak için atandığımız için memnuniyet duyarız. İşin bu bir sonraki aşaması için yol haritası, müşteri deneyimini daha da geliştirmekle kalmayacak, ancak elde tutmayı ve ideal olarak savunuculuğu artırmakla kalmayacak, çeşitli ekip portföyü ve olayların yanı sıra kişiselleştirilmiş bu kişiselleştirme ile nerede geçişlerin olduğunu belirleyecektir. Deneyim, müşteri tabanının ömür boyu değerini geliştirin.

Dijital dönüşüm
Konum teknolojisi, veri ve dijital ve endüstriyel tekniğin üç temel direğini birleştiren PTI’nin dijital değişim piramidi, sporun bütünsel dijital değişiminin yanı sıra ev eğlence organizasyonlarının yanı sıra mekanların temelini oluşturuyor. Taktik niyetle başlayan ve Insight tarafından bilgilendirilen ve uzun vadede önemli endüstriyel avantaj sağlayan en iyi inovasyon tesisleri tarafından desteklenen bu entegre, etkili yöntemdir.

Kaynak ve Görüntüler, Nezaket: PTI

PTI, uzun süredir devam eden bir VIP artı Sports Location Business sponsorudur. Endüstri lideri çözümleri hakkında çok daha fazla bilgi için aşağıdaki afişe tıklayın…

Spor Konumu Şirketi, sektörün önde gelen seminer ve sergisi olan ALSD International’ın yanı sıra, yeni yapılar, yeniden şekillendirmeler ve hizmet genişletmeleri ile geliri artırmaya odaklanan Alsd International’ı ve şimdi 365 topluluğunu sunar. Fan Deneyimi, Teknoloji, Yeniden Oluşturma ve Kurtarma, Üst düzey Süit Direktörler Derneği adına.

2021 Hibrid Edition, Liverpool Futbol Kulübü tarafından düzenlendi ve üst düzey bir konferansa sahipti.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.