Uncategorized

San Jose Depremleri, Paypal 10 yıllık stadyum adlandırma hakları ortaklığı

San Jose Depremleri, Paypal Holdings ile stadyumu için 10 yıllık bir adlandırma hakları sponsorluğu anlaşması imzaladı ve Major League Futbol Kulübü’nün evini Paypal olarak bilinen evini yaptı Park.

PayPal Park, toplumun yetersiz hizmet alan üyeleri için 250 kişilik ayrılmış bir bölüme sahip olacak ve onlara ücretsiz biletlere ve maçlara ve maçlardan ulaşımlara erişim sağlayacak. Yerel gençlik ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar eğitim oturumlarına davet edilecek ve stadyum alanında oyun oynama fırsatına sahip olacaklar. Her ev oyunu için PayPal ve Depremler küçük bir işletmeyi vurgulayacak, tabela, küratörlü sosyal medya tanıtımı ve diğer pazarlama faaliyetleri yoluyla maruz kalmaya neden olacak.

Depremler Genel Müdürü Jared Shawlee, “Yerel toplumu canlandırma vizyonumuzla uyumlu bir stadyum adlandırma hakları ortağı bulmaktan daha heyecanlı olamadık” dedi. “PayPal, merkezi ön bürouzdan iki milden daha kısa bir süredir saygın bir küresel markadır. Yerel küçük işletmeleri ve yetersiz hizmet alan gençleri desteklemeyi amaçlayan bir dizi girişimde ortak olmaktan heyecan duyuyoruz ve aynı zamanda stadyumu misafirlerimiz için daha dokunmasız bir deneyim haline getiriyoruz. ”

PayPal Park, Stadyum çevresindeki QR kodlarıyla dokunmasız ödeme yeteneği de dahil olmak üzere PayPal’ın dijital ödeme teknolojisi ile donatılacak. Buna ek olarak, depremler, markanın ödeme çözümlerini dijital özellikleri boyunca daha da gömecek ve PayPal’ı stadyum boyunca birden fazla temas noktasına sunacak.

PayPal başkanı ve genel müdürü Dan Schulman, “Paypal San Jose’ye derinden bağlı ve PayPal Parkı’nı tutkulu depremler topluluğumuza ve yerel küçük işletmelerimize tanıtmak için San Jose depremleriyle ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu, dijital ödeme teknolojimizden yararlandığımız ve canlı etkinlik deneyimlerinin geleceğini yeniden tanımlamak için birlikte çalıştığımız için değerli bir spor markası ve güçlü bir hayran topluluğu ile ortak olmak için eşsiz bir fırsat.”

Paypal Park, San Jose Uluslararası Havalimanı’na bitişik 18.000 kişilik bir stadyumdur. North End bölgesi, Kuzey Amerika’daki en büyük açık bar, iki dönümlük bir fan bölgesi ve çift taraflı bir video skor tablosu bulunmaktadır. Stadyum, 2015 yılında Uluslararası Şampiyonlar Kupası, çok sayıda ABD kadın milli takım dostluğu, 2016 Major League Futbol All-Star Oyunu ve 2018 FIFA Dünya Kupası elemelerine dahil olmak üzere 2015’teki açılış sezonundan bu yana çok sayıda MLS dışı normal sezon etkinliğine ev sahipliği yaptı. Milli Takım.

Strateji Başkan Yardımcısı Ian Anderson, “Bu kulübümüz için bir dönüm noktası ortaklığı” dedi. “Topluluğumuzun birçok üyesini olumlu yönde etkileyecek ve birinci sınıf teknoloji çözümlerini mekanımıza getirecek bir program oluşturmak için PayPal’daki ekiple çalışmak harikaydı. Gelecek yıllar boyunca Paypal Park’ta hayranlara ev sahipliği yapmayı dört gözle bekliyoruz. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.