Uncategorized

Şehirdeki Yeni Ninja Savaşçı Fitness Merkezi

Hollywood dublör bir adam, Vermont Üniversitesi Freeskiing koçunun yanı sıra en iyi snowboard ve jimnastik koçu yeni bir spor salonunda birlikte çalıştığında ne olur? Elevatemovement Collective, köpük zeminli yeni bir 1475 metrekarelik fitness merkezi, bir ninja savaşçı rafı ve engeller, tırmanma, koşu duvarları ve yolda dış trambolin eğitim alanını elde edersiniz.

Yeni Stowe tesisi, Noah Labow’un yanı sıra George Coultas’ın beyni, kurucu ortakların yanı sıra çevre dostu Mountain Academy’deki baş antrenörler. Her ikisi de yıllardır havadan manevralardaki binicilerin yanı sıra hevesli freeskiers’a koçluk yapıyor. Yeni Fitness Center’ı geliştirmek ve etrafında programlama yapmak için Ghostbuster gibi filmlerde jimnastikçi ve dublör Adalet Hedenberg ile birlikte çalıştılar. Fitness Merkezi Temmuz başında açılacak şekilde düzenlenmiştir. Labow, “8-15 gençler için yedi haftalık yaz kampı ile başlayacağız” diyor. “Aynı şekilde 5-7 gençler için iki haftalık kampın yanı sıra Stowe Gençlik Bisikleti ile büyük bir ortaklık haftamız var.” Sonbaharda, partiler düzenlemenin yanı sıra okul sonrası programlar, yetişkin eğitim dersleri ve takım oturumları sunmayı planlıyorlar. Eski bir Freeski yarışmacısı ve Amerikan Ninja gazisi Labow, “Fitness şu anda var, ancak insanlar hala eğlenceli ve yaratıcı olmasını istiyor” diyor. “Engel eğitimi eğlenceli, bağımlılık yapıcı ve mükemmel bir egzersiz. Bununla birlikte, temel hareketleri öğretiyoruz, ancak programlarımızı “kayak ve snowboard” ilham verici ”olarak adlandırarak köklerimizle kalıyoruz. Daha fazla bilgi için bkz. Elevatecamp.net.

Öne Çıkan Resim Altyazı: Trambolinlerde Tomurcuklanan Freeskiers yöntemi – Elevatemovement Collective cihazlarının parçası kullanacaktır. Noah Labow tarafından resim

Leave a Reply

Your email address will not be published.