Category

Guinevere Capital, Eden Park ESPorts Yüksek Performanslı Merkezi

Lider Spor ve ESPor Yatırım ve Danışmanlık Firması Guinevere Capital’in Eden Park Esports Yüksek Performans Merkezi’ni ortaya koyduğunu ortaya koyuyor. Yeni Zelanda’nın en büyük stadyumu ve ülke çapında spor evi, okyanus esportları topluluğu için bir merkez olarak hareket etmek için geliştirilen genişleyen, en son yüksek performanslı tesis eklenerek eSpor geliştirme merkezi haline gelecektir. ESPORT Yıldızları Merkezi. Eden Park esports tesisinin 3. çeyrekte açılması bekleniyor.

Tesis, ANZ’de EA Sports FIFA, Overwatch, NBA 2K ve Valorant, profesyonel uygulama alanları, akarsu kabinleri ve valorant, profesyonel uygulama kabinleri de dahil olmak üzere büyük bir genişleme gösteren amiral gemisi Ligi Lig of Legends ekibi ile ünlü Dire Wolves dahil en iyi takımları verecek. Yayın yetenekleri. Profesyonel oyuncuların geliştirilmesi için Yüce Çevre sunmanın yanı sıra, Eden Park Esports Yüksek Performans Merkezi, Yeni Zelanda’nın savaş oyunu topluluğu Fierce ile mücadele için haftalık liglere ev sahipliği yapan oyun için bir topluluk olarak görev yapacak.

Mekanda, takımların scrim için akış uygulama odaları ve büyük ölçekli etkinlikler için LAN alanlarının yanı sıra 5G ve fiber yetenekleri ile canlı maçlar ve yorumlar için bir yayın alanı yer alacak. Yayın teknolojisinde en son yer alan kalıcı akış kabinleri, yerel ve içerik yaratıcılarına gitmek için kullanılabilir ve aynı zamanda oyun ve eSports topluluklarının etkinliklere ev sahipliği yapması ve genişlemesi için alan ve alan soğutulacak.

Eden Park, 117 yıllık tarihe sahiptir ve Oceania’nın ünlü kültürleri. Dünyada iki rugby Dünya Kupası finaline ev sahipliği yapan ilk stadyum olan park, 1990’lara kadar uzanan 40’tan fazla test maçında yenilmedikleri Yeni Zelanda’nın ünlü Ulusal Rugby takımı All Blacks’ın evi olarak kabul ediliyor. Esports tesisinin taksiti, Yeni Zelanda’daki eSporların artan önemini ve yeni endüstrinin bölgenin geleceği üzerindeki etkisini temsil ediyor.

Stadyum, girişimin Eden Park’ta bir ragbi veya kriket maçına hiç katılmamış olabilecek yeni izleyicileri çekeceğini ve ülkenin en iyi oyuncularını dünya sahnesinde sergileyeceğini söyledi.

Eden Park CEO’su Nick Sautner şunları söyledi:

Yeni Zelanda’nın Ulusal Stadyumu, hem Kiwis hem de turistler için çok sayıda özel anının merkezinde ünlüdür. Esports Yüksek Performanslı Merkez, Eden Park’ın çeşitlilik gösterme, gelişme ve yeni teknolojinin ön saflarında bulunma yeteneğini sergileyecek.

Guinevere Capital, geleneksel spor ve eSpor dünyalarını hem performans hem de ticarileştirme açısından bir araya getiriyor ve Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa’yı kapsayan yerel eSpor ekosistemlerini geliştirmeyi amaçlıyor. Eden Park Center, firmanın İngiltere’de ünlü Twickenham Stadyumu ve Avustralya’nın tarihi Sydney Cricket Ground’daki eSpors Yüksek Performans Merkezi de dahil olmak üzere lansmanda rol oynadığı bir dizi küresel eSpor tesisinde en yenisidir.

Topluluk yöneticisi David Douglas, Standing Fierce, şunları söyledi:

Kiwi eSports sahnesi inanılmaz tutkulu ve dinamik bir sahnedir ve endüstrimizin ve topluluğumuzun Yeni Zelanda sporunun evinde All Blacks ve Blackcaps gibi ulusal kültür Titanlarının yanında yeni bir temel oluşturduğunu görmek bizim için gerçekten heyecan verici. Yeni Zelanda’daki taban topluluğu büyük bir potansiyele sahiptir ve sadece profesyonel oyuncularımızın eğitmesi için değil, aynı zamanda etkinlikleri tutabileceğimiz, ağ ve değişim fikirlerini büyük ölçüde faydalı olacak yerel yetenek ve fandomları beslemek ve desteklemek için böyle bir mekana sahip olmak okyanus sahnesine.

Guinevere Capital Genel Müdürü David Harris şunları söyledi:

Eden Park Esports Yüksek Performans Merkezi, esports bilimi ve eğitim felsefelerimizi geliştirebileceğimiz ve oyuncuların ve flamaların zanaatlarını geliştirmeleri ve markalarını geliştirmeleri için altyapıyı sunabileceğimiz ANZ eSports ve oyun topluluklarının eritme potası olacak. Esports, yeni bir sporcu markası getiren ve Eden Park’ta bunun gibi bir tesis kuran, muazzam miras ve kültürel öneme sahip olan çok modern bir endüstri olsa da, uygun hissediyor. Esports, Yeni Zelanda’nın geleceğinin büyük bir kısmı olacak ve bunun bir parçası olduğumuz için mutluyuz.

Guinevere Capital Hakkında
2016 yılında kurulan Guinevere Capital, spor ve eSports endüstrisinin yüksek büyüme segmentlerine odaklanan ve önde gelen küresel organizasyonlar oluşturmak için performans, ticarileştirme, medya ve yönetimi bir araya getiren bir danışmanlık ve yatırım şirketidir. ESPorlar için Guinevere, gelişmekte olan pazarlarda rekabetçi ekosistemler geliştirmeyi hedefliyor ve çabalarını Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa’ya odakladı.

Guinevere, tarihi Sydney Cri’de, dünyanın dört bir yanındaki ünlü spor stadyumlarında çığır açan üç eSpor performans tesislerinin oluşturulmasında kritik öneme sahiptir.Cket Ground (SCG), Eden Park, Yeni Zelanda’nın en büyük spor stadyumu ve All Siyahların evi ve İngiltere Rugby’nin evi Twickenham Stadyumu.

#esport #esports #edenparknz #sportsbiz

ALSD International’ın bir sonraki baskısı-Avrupa’nın Premium Seat & Sports Hospitality sektörü için önde gelen etkinliği-yeni taçlandırılmış Premier Lig şampiyonları Liverpool FC’nin Anfield Stadyumu, 12-13 Ekim’de ev sahipliği yapıyor ve geliri nasıl artıracağını inceleyecek Yeni yapılar, tadilatlar, hizmet genişletmeleri ve teknoloji aracılığıyla. NB: ALSD International 2020, kimsenin kaçırmadığını garanti etmek için fiziksel ve sanal unsurlara sahip olacak!

Luxury Suite Direktörleri ve Spor Mekanı Business Derneği tarafından düzenlenen ALSD International’ın 2020 baskısı, en son ürünler, hizmetler ve çözümler, Anfield, Goodison Park ve M & S’yi sergileyen bir sergi salonu yer alacak. Banka Arena ve çeşitli ağ etkinlikleri, bilgi paylaşımı, ağ ve iş yapmak için optimize edilmiş fırsatlar sağlıyor.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği

#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk endüstrisine liderlik etmek

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Related Posts

Öğrenciler zamanı farklı görüyor mu?

Neden öğrencilerin zamanları geri kalanımızdan farklı gördükleri neden hissediyor? Zaman en değerli emtialardan biridir. Bir kez harcandıktan sonra asla alınamaz. Onlara GCSE veya A seviyesindeki yıllarının hızlı bir…

IOC ve Alibaba Grubu Tarihi Uzun Vadeli Ortaklık

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Alibaba Group (NYSE: BABA), 2028 yılına kadar uzun vadeli bir ortaklık duyurdu. , Alibaba resmi “Bulut Hizmetleri” ve “E-Ticaret Platform Hizmetleri” ortağı ve…

FIFA Eworld Cup 2019 Bu Ağustos

FIFA, bu hafta FIFA Eworld Cup ™ ‘nın bu yıl Londra’ya döneceğini ve bu sezonun Pinnacle etkinliğinin O2’de bir kez daha yer alacağını doğruladı. 2-4 Ağustos 2019. Mozaad…

Dünya Çapında Dünya Spor Liderlerine katılın Federasyonlar Zirvesi 2021

Daha önce İsviçre’nin Lausanne kentinde düzenlenen Dünya Çapında Federasyon Zirvesi’nin 4. baskısı, pandemiyle uğraşmanın kaçınılmaz etkileri nedeniyle çevrimiçi bir stile aktarıldı. Mei, çok çeşitli disiplinlerde çok daha samimi,…

Touchless Fan Yolculuğu’nu

tanıtılan Venuetize, basitliği koruyan ve bir mekanda çevrimiçi etkinliklere giden hayranların yararını sağlayan hizmetler sundu. Kabul sonrası bir dünyada, taraftarlar, fiziksel teması ortadan kaldırmazsa, tamamen yeniden keşfedilmiş bir…

Louisville kapalı futbol takımı göstergeleri başlık ortağı

2021’de kapalı futbol liginde başlayacak yeni bir kapalı futbol ligi takımı olan Louisville Xtreme 100.000 dolar gider. Başlık ortaklığı, UOFL Health’in uzman spor sponsorluklarına ilk girişidir. Üç yıllık…

Leave a Reply

Your email address will not be published.