Uncategorized

Zırhlı Things, Spor Yöneticisi Marshall Glickman’ı Danışmanlar Kurulu’na

Zırhlı Şeyler, Crowd Intelligence yazılımı uygulama şirketi, G2 Strategic, LLC’nin CEO’su Marshall Glickman’ın Danışmanlar Kurulu’na eklendiğini duyurdu. Glickman zırhlı şeyleri uzman ligler, ekipler, konum geliştiricileri, hükümet kuruluşları, mevzuat firmaları ve şirketler ve spor alanındaki markalarla çalışma konusunda önemli bir deneyim getiriyor.

NBA’nın Portland Path Blazers’ın eski başkanı olan Glickman, 21.000 kişilik çok amaçlı bir iç mekan arenası olan Artan Bahçe (şimdi Moda Merkezi) dahil olmak üzere 262 milyon dolarlık artan çeyrek bölgesinin ilerlemesini denetledi. Aynı şekilde, şu anda Major League futbolunun bir parçası olan Portland Timbers da dahil olmak üzere bir dizi küçük lig spor kulübü işletmiş olan Portland Hanehalkı Eğlence CEO’sunun yanı sıra eski kurucusu, başkanı ve CEO’sudur. Bu süre zarfında aynı şekilde bir dizi spor mekanı kurdu.

Zırhlı Şeyler Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) seçeneği, uzman sporlar ve eğitim, tedarik tesisleri ve güvenlik ekiplerine, insanların arenalardaki alanlarda, binalardaki alanları tam olarak nasıl kullandığının doğru ve gerçek zamanlı olarak anlaşılmasıyla kullanılmaktadır. Ayrıca kalabalık yoğunluğu, alan kullanımı, güvenlik ve konuk deneyimi ile ilgili daha akıllı kararlara izin vermek için kampüslerde.

Ocak ayında, Cleveland Cavaliers, NBA Club hayranlarını geri çekerken Rocket Home Loan Fieldhouse’daki taraftarların yanı sıra hayranlar için güvenliğin yanı sıra güvenliğin yanı sıra güvenliğin yanı sıra Güvenlik ve Güvenliğin Güvenliğinden Oluşturulmasına Yardımcı Olduğunu Açıkladı.

Ocak ayında, Cleveland Cavaliers, Rocket Home Loan Fieldhouse’daki taraftarların yanı sıra hayranların yanı sıra güvenliğin yanı sıra güvenliğin yanı sıra güvenliğin yanı sıra zırhlı şeyler kalabalık istihbarat seçeneğini konuşlandırdıklarını açıkladı. Resim, Nezaket: Trepal Photography / Cleveland Cavaliers
Yazılım uygulama işi bugüne kadar 14,8 milyon doların üzerinde girişim finansmanı artırdı ve son zamanlarda Will Ventures tarafından yönetilen 7 milyon dolarlık bir tur.

G2 CEO’su – ABD ve Avrupa’daki müşterilere dünya çapında spor hizmeti çözümleri tedarik eden bir mağaza danışmanlığı firması – Glickman şunları söyledi:

Zırhlı Şeyler Platformu, kalabalık akışını, çevrimiçi sporlara gitme deneyiminin yüksek kalitesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak şekilde ve bizzat zevk üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak şekilde uygun bir seçenektir. Mekanlar pandemik kılavuzlar altında yeniden açılmaya başladığında, kalabalık akışı şüphesiz önemli bir konudur. Kabul sonrası geleceğe baktığımızda, zırhlı şeylerin konuk deneyimini geliştirme üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağına inanıyoruz, bu da yeni nesil hayranlarda çizmeyi beklersek bir ihtiyaç.

Glickman, şirketin Danışmanlar Kurulunda mevcut yedi üyeye, hizmet yöneticisi David Schneider, ulusal anayas güvenlik lideri Juliette Kayyem de dahil olmak üzere, yükseköğretim CIO Gordon Wishon, üst düzey süit yönetmenler (ALSD) Yaratıcı giderler derneği ( Eski Baltimore yetkilileri komiseri Kevin Davis’in yanı sıra eski Baltimore yetkilileri komiseri Kevin Davis’in eski CTO’su (IBM) Bruce Schneier.

Zırhlı Things CEO’sunun yanı sıra kurucu ortağı Julie Johnson Roberts şunları söyledi:

Marshall, spor yönetim alanında bir vizyonerdir ve hem ABD hem de Avrupa spor sahnelerinde sonuçların mükemmel bir geçmişini sunmak için bu vizyonu eyleme geçirmiştir. Konum yönetimini ve operasyonları anlaması ve hayran deneyimini optimize etme şansı, Danışmanlar Kurulumuza gerçekten yararlı bir ektir.

Marshall Glickman, 6-7 Eylül’de Anfield’de Liverpool Futbol Kulübü tarafından düzenlenen ALSD Worldwide 2021 sırasında içgörüleri paylaşacak 50’den fazla endüstri uzman konuşmacısından biridir. Glickman daha önce 2019 baskısında bir açılış konuşmasının yanı sıra, bu yılki etkinlikte hem EuroLeague basketbolunun hem de Laliga’nın panel oturumlarını yönetecekti.

Yaklaşan çevrimiçi ve Worldwide’ın hibrit sürümleri, yeni yapılar, tadilatlar, hizmet genişletmeleri ve teknolojisi yoluyla karları artırmaya ve güvenle yeniden açılmaya odaklanacak. Yeni katılan çevrimiçi etkinlik 15 Mart 2021’de yapılacak.

6-7 Eylül Liverpool Futbol Kulübü tarafından düzenlenen hibrid etkinliği, Anfield, Everton’un Goodison Parkı ve M&S Bank Arena turlarına ek olarak üst düzey bir konferans, sergi ve ağ etkinlikleri işleyecek.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği
#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk pazarına liderlik etmek
#sportsvenuebiz
#sportsvenuebusiness – Market Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.