Uncategorized

O2 London, O2 Londra’nın markalı Fast Track App Lane’i

tanıttı. Londra, yaşanan güçlü mobil uygulamalarının alımını desteklemek için markalı bir ‘App Fast Track Collection Lane’ tanıttı.

Uygulama toplama noktaları için güçlü, görünür bir markaya sahip olmak, harika bir pazarlama taktiği ve hızlı yol şeritlerinin ve yalnızca uygulama çubuklarının başarısı için çok önemlidir.

O2 London Arena Concourse’de müşteriler artık okunması kolay metin, büyük kat vinil çıkartmaları, parlak markalı renkler ve cazip fırsatlar içeren markalı çubuk alanları bulacaklar. Yüksek etki ve dikkat çeken yaratıcı.

Yalnızca uygulama çubuklarında ve kuyruklarda güçlü marka kullanmanın bazı avantajları şunlardır:

Uygulama yoluyla sipariş vermenin faydalarını teşvik eder ve indirmeleri teşvik eder.

Müşteriler, yiyecek ve içeceklerini nereden toplamak için ihtiyaç duyduklarını kolayca belirleyebilirler.

Müşterilerin, bar/kuyruğun herkes tarafından kullanmak yerine ‘yalnızca uygulama’ olduğunu bilmesini sağlar.

Hızlı hareket eden kuyruğu gördüklerinde müşterileri uygulamayı indirmeye teşvik eder.

Nakit çubuklardan baskı alır.

Livestyled Hakkında
Livestyled, 11 yıllık küresel seçkin sanatçılar ve ünlü mekanlarla çalışma geçmişine sahip canlı bir etkinlik tüccarı olan Concer Live’dan doğdu. Concert Live, Robbie Williams, Elton John ve Kiss gibi dünyanın en büyük eylemlerinden bazıları için canlı kayıtlar için sınırlı sayıda vinil ve mal sattı.

2012 yılında, Livestyled Kurucusu ve CEO’su Adam Goodyer, Robbie Williams ile gezi üzerine, binlerce sevimli hayrana canlı kayıtlar satmaya çalışan konserin canlı tanıtım personelinin çabalarından yararlanıyordu ve markalar, mekanlar için daha iyi bir yol olması gerektiğini biliyordu. & Müşterileriyle bağlantı kurma yeteneği. Bu ona zevk etkinliklerinde ticari mobil kullanım ve ticari mobil kullanım seçeneği geliştirme fikri verdi.

Livestyled kurucusu ve CEO’su Adam Goodyer, 10-12 Ekim ayında Londra’ya ait Avrupa’nın ilk premium koltuk etkinliği ALSD International’da 40+ yüksek kalibrelik endüstri uzman konuşmacılarından biridir.

Yaşanmış vizyon doğdu:

“İnsanları sevdikleri şeylerle bağlayın”

2014 yılında, Livestyled Platform ilk canlı uygulamalarını Rewind Festivali ve O2 Akademi Grubu ile başlattı. O zaman şirketin hızla büyüdüğü ve müziğe ek olarak spor, eğlence, boş zaman, perakende ve sanat gibi yeni pazarlara taşındığı düşünüldüğünde.

Şimdi Avrupa’da faaliyet gösteren 50’den fazla yüksek profilli mekan, mobil müşteri deneyimlerine güç sağlamak için Livestyled’e güveniyor.

Kaynak:

O2 Londra ve AEG hakkında

AEG, dünyanın önde gelen spor ve keyif sunucularından biridir ve Anschutz Company’nin tamamen sahip olduğu bir iştirakidir. 50’den fazla bölümle AEG ekibi, benzersiz canlı zevk deneyimleri yaratmak için birlikte çalışır.

AEG Tesisleri, Staples Center (Los Angeles, CA), Globe Arenas (Stockholm, İsveç), Mercedes-Benz Arena (Berlin, Almanya) ve Barclaycard Arena (Hamburg Arena (Hamburg , Almanya) ve Londra’nın eğlence evi O2.

O2 Londra Ticari Direktörü Steve Sayer ve Kıdemli Direktör, Premium Oturma, Matt Botten, Rich Krezwick, SVP tesisleri, AEG Europe ve Michele Kajiwara, SVP Premium Satış ve Servis, Staples Center, 40+ Avrupa’nın ilk premium koltuk etkinliği ALSD International sırasında paha biçilmez bilgilerini paylaşacak yüksek kalibreli endüstri uzmanları.

AEG’nin Canlı Keyif Bölümü olan AEG Live, Canlı çağdaş müzik performansının tüm yönlerine adanmıştır. AEG Live tur, festival, sergi, yayın, mal ve özel etkinlik bölümlerinden oluşmaktadır. 35 son teknoloji ürünü mekana sahip, işletiyor veya sadece kitap. Hokey, futbol (futbol) ve basketbolda hem Avrupa hem de ABD’deki en iyi takımlardan bazıları AEG Sports’un bir parçası.

AEG Global Partnerships, dünya çapında sponsorlukların, adlandırma haklarının ve diğer hesaplanmış ortaklıkların satışlarından ve hizmetlerinden sorumludur. AXS biletleme, AEG’nin şirketin birincil tüketici markası olarak hizmet veren bilet ve zevk platformudur. Axs.com, Londra, İngiltere’deki O2 ve Stockholm, İsveç’teki Globe Arenas’ın resmi bilet ortağıdır.

AEG, Los Angeles’taki uluslararası merkez ofisleri ve Londra’daki Avrupa merkezleriyle dünya çapında 45’ten fazla şirkette 3.000’den fazla personel istihdam etmektedir.

Livestyled, Avrupa’nın ilk premium koltuk etkinliği ALSD International’ın ve Thames Nehri boyunca bir tekne gezisinin ortak sponsorlarıdır. Yaklaşan nehir kenarı yeniden geliştirme.

ALSD International, Avrupa Arenas Derneği (EAA) ile 29 yaşındaki Lüks Suite Direktörleri Derneği (ALSD) tarafından kurucu/sunum ortakları Avixa, Elevate Sports Ventures, Levy Restoranlar, Soccerex ve The Parker Company ile teslim ediliyor. , alnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.