Category

Sporcuların performansına zarar veren olumsuz düşünceler

Bu haftanın Spor Psikolojisi Podcast’inde Spor Uzmanı Zihinsel Oyunu Dr. Patrick Cohn, çocuğunun güven duymadığını ve odaklandığını belirten bir spor ebeveyninin endişesini yanıtlıyor. oyununun olumsuz unsurları. Hangi programın bu zorluklardan kurtulmanıza yardımcı olabileceğini keşfedin!

Spordaki performansınızı ve performansınızı sınırlayan diğer zihinsel oyun engellerini tam olarak nasıl geliştireceğinizi keşfetmek için bu ayın Spor Psikolojisi podcast’ini dinleyin.

Sports Psikolojisi Podcast #113’ü indirin (sağ tıklamanın yanı sıra bilgisayarınıza “AS’yi kaydedin”)

ITunes aracılığıyla Sports Psikolojisi Podcast’e abone olun.

Dr. Cohn’un ücretsiz zihinsel eğitiminin yanı sıra spor e -kitapları için zihinsel tokluk alın!

Zihinsel oyununuzu geliştirmek için ücretsiz bir spor psikolojisi raporu indirin!

Dr. Cohn, podcast’inde zihinsel spor endişenize yanıt vermesini ister misiniz? Spor psikolojisi endişenizi Peaksports.com adresinden Dr. Cohn’a gönderin.

Zihinsel oyun koçluğu ile benlik saygınızı artırın!

Usta zihinsel oyun koçu Dr. Patrick Cohn, size veya sporcunuza, 12 yaş ve yukarıda yardımcı olabilir, ayrıca kişisel koçluk ile zihinsel oyun sorunlarından kurtulabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, FaceTime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Kursiyerlerimiz ne diyor?
“VAY!!! Ne bir hafta geçirdim. Stilimin yayılmasını sağlayan bir güvenle yapabildim – arenaya çok daha fazla girerek “farlarda geyik” görünümünü veya hissi. Ben sahne alırken kendimi değerlendirmeyi bıraktım ve desenlerimden sonra çok fazla eğlence yaşadığımı hissettikten sonra gerçekten arenadan ayrıldım. Sana çok teşekkür et. ”
~ Julia Dreyer, Ulusal Şampiyon Binicilik

Tüm sporcular için-Güven artırıcı teknikleri keşfedin!

D Kendinizi, güven engelleyen bir sporcu olarak kendinize olumsuz bir imajınız var mı?

Olumlu olmaya çalışırsanız çalışın, rekabetinizi boyutlandırdığınızda kafanıza koşan soruyu sallayamıyor musunuz?

Kendinizi kaybeden, kötü daha yakın veya vasat bir sporcu olarak tanımladınız mı, bu etiketler sizi kendinden acıma ve kararsızlıktan sıkışmış tutuyor mu?

Bu sorunun herhangi bir türüne gerçekten cevap verdiyseniz, pozitif sporcuyu inceleyin!

Pozitif Atlet CD’si ve Çalışma Kitabı programı, son derece kendine güven için 14 günlük bir plandır. Bu program, benlik saygısını önemli ölçüde geliştirmenin yanı sıra spor performansını geliştirmeyi garanti eden kanıtlanmış güven artırıcı yöntemler bulmak isteyen her türlü sporcu veya eğitmen için uygundur.

Pozitif Atlet Serisindeki birçok önemli CD programımızdan biri hakkında çok daha fazla bilgi edinin…

Olumlu Sporcu: Son derece kendine güven için 14 günlük bir plan

Pozitif Atlet Serisindeki tüm ürünlere göz atın!

Müşteriler ne diyor?
“İlk olarak, programın tam olarak nasıl gittiğini görmek için pozitif sporcuyu satın aldım ve hemen sonuçlar gördüm. Daha sonra pozitif atlet serisinin geri kalanını satın aldım ve oyun seviyemde dikkate değer bir gelişme gözlemledim ya da tutarlılığı belirtmeliyim. Şu anda Lamar Üniversitesi için NCAA Division 1 beyzbol oynuyorum ve antrenörlerim bile oyunu teknikleştirdiğim yöntemde bir değişiklik gözlemledim. Zihniyetimin yanı sıra plakadaki güven. ”
~ Tylor Prudhomme (Başarı Hikayesini Dinle)

“Ben de bir ASP dünyası eleme uzmanı sörfçüyüm ve ‘Pozitif Sporcuya’ başladıktan sonra, kendi sörf kabiliyetim ve zihniyetimin rekabete girmesi konusunda zihniyette neredeyse derhal bir değişiklik yaptım. Olumlu sporcu stratejilerini kullanarak güvenim toplam 180 derece yaptı. Birkaç hafta önce bölgesel bir profesyonel/ben kazandım, aynı zamanda geçen hafta Brezilya’da dünya devresindeki son büyük etkinliklerden birinde yılın en iyi sonucunu aldım! Bu benim hile silahım! ”
~ Shaun Burrell, Uzman Sörfçü (Başarı Hikayesini Dinle)

Genç sporcuların yanı sıra ebeveynler için – gençlerin güveni hızlı bir şekilde artırmasına nasıl yardımcı olacağı hakkında çok daha fazla şey keşfedin!

Sizin için “Pozitif Spor Kid: Özgür Kendine Güvene Yönelik 7 Günlük Bir Plan” adlı mükemmel bir programımız var.

Pozitif Spor Gençleri, genç sporcunun performansını, mutluluğunu ve başarısını geliştirmek için spor ebeveynleri ve gençler için 7 günlük bir programdır… sporda hem de hayatta!

Olumlu spor gençleri birinde iki programdır. Ebeveynler/antrenörler için bir el kitabı ve CD’nin yanı sıra genç sporcular için bir çalışma kitabı/CD’si var.

Gençlerinizin hemen kullanmaya başlayabileceğiniz zihinsel yöntemlerle doludur, bu program sporcularınıza tam olarak güven atlayıcıları nasıl belirleyeceklerini, proaktif olarak onlarla birlikte sunacaklarını, güveni zayıflatan beklentileri ele almanın yanı sıra psikolojik olarak kalmaya hazırlanacağını öğretir.null

Related Posts

Öğrenciler zamanı farklı görüyor mu?

Neden öğrencilerin zamanları geri kalanımızdan farklı gördükleri neden hissediyor? Zaman en değerli emtialardan biridir. Bir kez harcandıktan sonra asla alınamaz. Onlara GCSE veya A seviyesindeki yıllarının hızlı bir…

Guinevere Capital, Eden Park ESPorts Yüksek Performanslı Merkezi

Lider Spor ve ESPor Yatırım ve Danışmanlık Firması Guinevere Capital’in Eden Park Esports Yüksek Performans Merkezi’ni ortaya koyduğunu ortaya koyuyor. Yeni Zelanda’nın en büyük stadyumu ve ülke çapında…

IOC ve Alibaba Grubu Tarihi Uzun Vadeli Ortaklık

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Alibaba Group (NYSE: BABA), 2028 yılına kadar uzun vadeli bir ortaklık duyurdu. , Alibaba resmi “Bulut Hizmetleri” ve “E-Ticaret Platform Hizmetleri” ortağı ve…

FIFA Eworld Cup 2019 Bu Ağustos

FIFA, bu hafta FIFA Eworld Cup ™ ‘nın bu yıl Londra’ya döneceğini ve bu sezonun Pinnacle etkinliğinin O2’de bir kez daha yer alacağını doğruladı. 2-4 Ağustos 2019. Mozaad…

Dünya Çapında Dünya Spor Liderlerine katılın Federasyonlar Zirvesi 2021

Daha önce İsviçre’nin Lausanne kentinde düzenlenen Dünya Çapında Federasyon Zirvesi’nin 4. baskısı, pandemiyle uğraşmanın kaçınılmaz etkileri nedeniyle çevrimiçi bir stile aktarıldı. Mei, çok çeşitli disiplinlerde çok daha samimi,…

Touchless Fan Yolculuğu’nu

tanıtılan Venuetize, basitliği koruyan ve bir mekanda çevrimiçi etkinliklere giden hayranların yararını sağlayan hizmetler sundu. Kabul sonrası bir dünyada, taraftarlar, fiziksel teması ortadan kaldırmazsa, tamamen yeniden keşfedilmiş bir…

Leave a Reply

Your email address will not be published.