Uncategorized

Marriott, resmi NCAA otel ortağı

Marriott International, 90 NCAA şampiyonasında resmi bir NCAA kurumsal ortağı olacağını açıkladı. Anlaşma açısından Marriott, NCAA’nın resmi otel ortağı olarak belirlenecek. Çok yıllı teklif, NCAA basketbol yarışmalarının yanı sıra Marriott Worldwide pazarlama, medya ve aktivasyon hakları NCAA Şampiyonası etkinliklerini içeriyor.

Marriott da 2017 Erkekler Basketbol Turnuvası’ndan başlayarak Fayda Programı üyelerine rekabet deneyimleri sunacak. Marriott Faydalı Üyeler, Final Four’a iki bilet ve ulusal şampiyona oyunu içeren “Ultimate Erkekler Final Four Hafta Sonu Deneyimi” nden alıntı yapmak için puanlarını kullanma şansına sahip olacaklar, VIP Garin Gain Final Four Weekend etkinliğine erişebilir ve Phoenix’teki tüm hafta sonu etkinliklerinden gelen nakliye ile JW Marriott Scottsdale Camelback Inn Resort & Health Spa’da bir gecede konaklama.

Marriott’un baş satışlarının yanı sıra Amerika için reklam polisi Steve Heitzner, “NCAA’nın resmi otel ortağı olarak hizmet etmekten onur duyuyoruz” dedi. “Kolej sporları, yaşamın her kesiminden insanları aynı yöntemle birlikte getiriyor, bu nedenle, ilişkiler daha büyük hedefimizde, konuklarımıza ilham verici ve anlamlı deneyimler sunmak için doğal bir şekildedir.”

“Marriott Worldwide’ı NCAA’nın resmi otel ortağı olarak kabul ediyoruz ve ayrıca öğrenci sporcularımıza, antrenörlerimize, atletizm yöneticilerimize ve yüksek seviyeli misafirperverliğe sahip hayranlara ve hizmet verecek çeşitli otel markalarıyla çalışmaya devam ediyoruz. NCAA şampiyonaları ve etkinlikler sırasında, ”diyor NCAA Basketbol Kıdemli Başkan Yardımcısı Dan Gavitt. “Marriott’un dünya çapında ve NCAA şampiyonalarının hedefleri aynı-birinci sınıf ve unutulmaz bir deneyim sunmak için aynı.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.