Uncategorized

LA 2024, önerilen mekanların sanal gezisini yayınladı

LA 2024, grup 2024 Olimpiyat ve Paralimpik Yaz Oyunlarına ev sahipliği yapma teklifini kazanırsa, bazı mekanlarının nasıl görüneceğini gösteren yeni renderler yayınladı. Render ve video gezisi, kuruluşun teklifinde Uluslararası Olimpiyat Komitesi’ne önerdiği dört etkinlik kümesinden biri olan “Downtown Sports Park” olacağına odaklanıyor.

Mekanlar arasında Olimpiyat bisiklet, maraton ve yarış/yürüyüş için bir zemin görevi görecek Los Angeles Belediye Binası ve Grand Park, Olimpiyat eskrimine ev sahipliği yapacak Los Angeles Kongre Merkezi’nin yanı sıra Paralimpik Maraton ve Yol Bisikleti yer alıyor. Boks, taekwondo ve masa tenisi ve Paralimpik Boccia, kale topu, masa tenisi, tekerlekli sandalye eskrim ve tekerlekli sandalye ragbi. Downtown bölgesi, Staples Center’da Olimpiyat basketbol ve Paralimpik tekerlekli sandalye basketbolu ve yakındaki Microsoft Tiyatrosu’nda Olimpiyat Halter ve IPC güçlendirme de dahil olmak üzere L.A. Live çevresinde çeşitli etkinlikler içerecek. Bu arada, USC kampüsü, Los Angeles Memorial Coliseum’da atletizm ve yüzme, dalış ve senkronize yüzme de dahil olmak üzere ağır kullanım görecekti, Dedeaux Field’da, tipik olarak bir beyzbol stadyumu inşa edilecek kısa süreli bir havuzda. Kampüs aynı zamanda medya konutu ve ana basın merkezinin yeri olarak hizmet verecekti.

“L.A. 2024 için en iyi seçimdir çünkü şehrimiz yeni kalıcı mekanlar veya Olimpik ve Paralimpik bir köy inşa etmek zorunda kalmadan oyunlara ev sahipliği yapabilir, ”dedi LA 2024 Başkan Casey Wasserman. “LA 2024’ün Olimpiyat hareketinin geleceği için en düşük riskli ve sürdürülebilir hizmeti ve 2024’teki herkes için unutulmaz bir Olimpiyat festivali deneyimi sunmaya nasıl hazırlandığını göstermek için birinci sınıf mekanlarımızın bu sanal gezilerini paylaşmaktan heyecan duyuyorum. . ”

[slideshow_deploy id = ’13586 ′]

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.