Uncategorized

Sporlara sürekli güven duyulur

Teniste özgüveninizi artırın

“Doc ile Oturumlar” da Dr. Patrick Cohn, spor psikolojinize ve spora sürekli güven duyma konusunda zihinsel eğitim endişelerini yanıtlıyor. Peaksports.com’a gidin ve Dr. Cohn ile ilgili endişenizi zihinsel oyun video veya podcast’inde yanıt vermek için bizimle iletişime geçin.

İşte Dr. Cohn bu hafta sporda özgüvenleri tam olarak nasıl artıracağı konusunda cevap veriyor.

Stacey soruyor:

“Oğlumun zihinsel tokluğun yanı sıra güvene sahip olmasını nasıl sağlayabilirim? Bazı günler iyi performans gösterirken güven duyuyor, ancak diğer günler oyununa güvenmiyor. ”

Neden onun için de geliyor?
Dr. Cohn’un sporda kendine güvenini tam olarak nasıl artıracağı konusunda Stacey’e ne ifade etmesi gerektiğini duymak için aşağıdaki videoyu izleyin. En son videolarımızda güncellenmesi için YouTube kanalımız için kaydolmayı hatırlamayın!

Yeni içeriğimizle ilgili güncellemeler almak için şimdi Peaksports YouTube kanalına abone olun!

Mahkemede en iyisini yapmak için kanıtlanmış zihinsel oyun stratejilerini öğrenin!

Siz (veya oyuncularınız) rekabetteki yeteneğiniz kadar performans gösteriyor musunuz?

En iyi ve en olumlu oyununuzu eşleşmeye getiriyor musunuz?

Başarılı tenis oyuncuları, turnuvalara nihai güvenle tam olarak nasıl performans gösterileceğini keşfettiler.

Zihinsel dayanıklılığınızı geliştirmeye ve maçlarda nihai özgüvenle performans göstermeye hazırsanız, tenis güven: rekabet oyuncuları için zihinsel tokluk bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Teniste zihinsel tokluğunuzu artırmaya yardımcı olmak için tenis güvenini kullanın ve aynı zamanda uzman sporcuların kazanmasına yardımcı olan güçlü ve kanıtlanmış zihinsel oyun stratejileri bulmak!

Tenis Güven: Yarışma oyuncuları için zihinsel tokluk

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
““ Pozitif sporcu ”programının, yeğenimin maçlar sırasında en iyi tenisini oynamasına tam olarak ne kadar şaşırdık. Aslında CDS/çalışma kitabını tamamladıktan sonra bir yarışmanın (yarı finaller) en uzak turuna yaptı. Seride beşini de yapacağız. ”
~ Jason Bourguignon, Amca

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin!

Maçlar sırasında bu “pahalı” zorlu zihinsel oyun hatalarından bir veya daha fazlasını yapıp yapmadığınızı keşfedin!

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin:

Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Farklı ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Keşfedeceksiniz:

Zihniniz mahkemede en iyi veya en kötü mülkiyetiniz olabilir.

Zihninizi noktalar arasında etkili bir şekilde kullanıyorsanız.

Son noktaya girmenize yardımcı olabilecek bir strateji.

Güveninizi artırmak için ustalaşmanız ve puanlar arasındaki performansı artırmanız gereken en iyi zihinsel oyun becerileri.

Ücretsiz raporunuzu bugün indirmek için buraya tıklayın: Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Halksız ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Tenis oyuncuları ne diyor?
“Dr. Cohn, hedeflerimden biri birinci sınıf bir koç olmak, ABD’den beni en çok John ahşap, oğlu Shula ve Pat Riley’yi etkileyen birkaç antrenör var. Sizinle çalıştıktan sonra, şimdi de adınızı alanımdaki en önemli antrenörler arasında listeliyorum! ”
~ Franz

Kendine güveninizi artırın ve profesyonel zihinsel oyun koçluğuna odaklanın!

Usta zihinsel oyun koçu Dr. Patrick Cohn, kişisel koçlukla zihinsel oyun sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, Facetime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Zihinsel koçluk kursiyerlerimiz ne diyor?
“İTunes’da tenis psikolojisi podcast’lerinizi dinlemekten ve e-kitaplarınızı okumaktan gerçekten keyif aldım. Zihinsel oyunumda zaten geliştim. Geçtiğimiz hafta sonu bir tenis yarışmasında oynadım ve kendime sahip olmam gereken güven miktarıyla oynadım. Bir noktayı kaybettiysem veya aptalca bir hata yapsaydım, tam olarak nasıl sunulacağını anladım ve bir sonraki noktaya geçtim. Hayal kırıklığına uğramadım. ”
~ Melanie Lewis, Junior Tenis Oyuncusu

Leave a Reply

Your email address will not be published.