Uncategorized

Rekor kıran NCAA sertifikalı basketbol turnuvası Atlanta’ya 500’den fazla takım getiriyor

Atlanta, Ga.– Atlanta, Hoopseen’in 2021 Best of the South Kids basketbol turnuvasını Gürcistan Dünya Kongresi Merkezi’ne (GWCC) karşıladı ve 8-11 Temmuz’da Şimdiye kadar tek bir çatı altında çalışan en büyük NCAA sertifikalı çocuk etkinliği. Yarışma sırasında 517 takım, şehir merkezindeki kongre ve zevk bölgesinin merkezindeki 38 mahkemede 1.400’den fazla maçta oynamaya başladı.

Georgia Dünya Kongre Merkezi, bu ayın başlarında Güney Basketbol Turnuvası’nın en iyisinde toplam 5000’den fazla sporcuya 517 takıma ev sahipliği yaptı.
“Atlanta’nın yaşam boyu yerli olarak, basketbol takımlarını ve üniversite işe alımcılarını ülkeden şehrimize getirmek bir heyecan. Atlanta, ülkenin en büyük seyahat basketbol etkinliklerinden birini yürütmek için optimum bir yer ”diyor Hoopseen başkanı Mike Eddy. “Hem bölgesel hem de ulusal olarak Atlanta’ya seyahat kolaylığı, otel envanteri ve Georgia Dünya Kongre Merkezi’ndeki inanılmaz bir mekan, ekiplerimiz, ebeveynlerimiz ve antrenörlerimiz için müthiş bir deneyim sağlamaya yardımcı oluyor.”

5.000’den fazla sporcunun katıldığı GWCC, 12.500 otel odası, restoran ve birinci sınıf cazibe merkezlerinin yürüme mesafesinde oturduğu için optimal bir mekan kullandı. Güney Of the South, 2022 ve 2023’te Atlanta’ya dönecek.

Basketbol turnuvası, Atlanta’nın voleybol ve amigo yarışmaları da dahil olmak üzere bu yıl düzenlediği gençlik spor etkinlikleri listesine ekleniyor. GWCC’nin sözleşmeleri salonlarını rekabetçi oyun alanlarına dönüştürme yeteneği ve Atlanta’nın erişilebilirliği onu Güneydoğu’daki gençlik sporları için bir merkez haline getiriyor.

Atlanta Kongre ve Ziyaretçi Bürosu başkanı ve CEO’su William Pate, “Atlanta, Gürcistan Dünya Kongre Merkezi’nin yakınında çok sayıda olanaklarla spor yarışmaları için burada seyahat eden aileler için toplam paketi tedarik ediyor” dedi. “Bu konuklar yılın ilk yarısında ekonomimize bir gelişme sağladılar ve önümüzdeki yıllarda onları ağırlamaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Gençlik sporlarına ek olarak Atlanta, 2021’de birkaç büyük etkinliğin geri döndüğünü görecek ve hedefin yılın arka yarısı için planlanan şehir çapında sözleşmelerinin yüzde 75’i.

Leave a Reply

Your email address will not be published.