Uncategorized

OVG360, Amerikan Banka Merkezi

liderlik ekibini duyurdu OVG360, Corpus Christi, Teksas’taki Amerikan Banka Merkezi için bölgesel liderlik ekibini ortaya çıkardı.
Brian Martin, OVG360’ın Nisan ayında yönetim sözleşmesini kabul ettiği tesisin genel müdürü olacak ve Joe Castor, tüm yiyecekleri ve içecek operasyonlarını denetleyen misafirperverliğin genel müdürü olarak görev yapacak. Nick Ustruck, Yönetici Şef olarak adlandırıldı.

İlgili Öyküler

Florida, New Jersey’de Almanya ile uğraşacak ABD kadın futbol takımı

Dünya Çapında Dünya Çapında İlişkili Üst düzey Oteller Dan Meisler dünya çapında satış direktörü olarak

Real Salt Lake stadyum için yeni bir isim sunuyor

TDECU Stadyum Adlandırma Hakları Genişletilmiş

Kempersports Mekanlar Bölümü’nü tanıttı

1 Temmuz’dan itibaren OVG360, 10.000 koltuklu Arena, 140.000 metrekarelik kongre merkezinde ve 2.500 kişilik oditoryumdaki iş ortaklıklarının yanı sıra konum yönetimi, gıda ve misafirperverliği de denetleyecek. American Bank Center, konserler, spor etkinlikleri, uzman ve amatör rodeolar, kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra toplantıların yanı sıra toplantılar yapmak için tasarlanmış bir kompleksdir.

Corpus Christi Şehir Müdürü Peter Zanoni, “Corpus Christi şehri, OVG360’ın son derece önemli Amerikan banka merkezimizin faaliyetlerini yönetmesi nedeniyle son derece heyecanlı” dedi. “İş yaklaşımları, ortaklarımızın yanı sıra belediye meclisi tarafından da iyi karşılanıyor. OVG360 altında, geliştirilmiş konum rezervasyonu, bilet satışları, müşteri hizmetleri, yemek servisi deneyimi ve olumlu mahalle etkisi için ileriye bakıyoruz. ”

Martin kariyerine 2008 yılında South Carolina Üniversitesi’nde Oak View Group ile başladı ve Colonial Life Arena’da bilet operasyonlarında çalıştı. Daha önce Augusta (Georgia) eğlence kompleksi için etkinlik hizmetleri direktörü olarak çalıştı.

30 yıllık kariyeri boyunca Castor, Indianapolis Colts, Indiana Kongre Merkezi, Javits Kongre Merkezi ve Washington komutanları için premium operasyonlara öncülük etti. Aynı şekilde İtalya Büyükelçiliği Etkinlik Operasyonları Direktörü ile Cow Sarayı Genel Müdürü ve Virginia Beach Spor Merkezi idi.

OVG360’ın Konum Yönetimi başkanı Greg O’Dell, “Brian, Joe ve şef Nick ile American Bank Center’daki yeni raf ekibimizin öncüsü olarak, 1 Temmuz’da koşmaya hazırız” dedi. “Ekibimiz, sadece mükemmel müşteri hizmetinden lezzetli yemeklere ve misafirperverliğe kadar genel konuk deneyimini optimize etmeye odaklanmayacak, ancak aynı zamanda olumlu ekonomik etkiyi sürdürmenin yanı sıra mahalleyi bir araya getirmeye yardımcı oluyoruz.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.