Uncategorized

Rodger Federer’in Match Focus

Bölgede olduğunuzu tam olarak nasıl biliyorsunuz?

Bölge, sporcuların performanslarına tamamen daldıklarında üstlerinde gerçekleştirmelerine yardımcı olan nihai odak noktasıdır.

Sporcular bölgeyi Chauffeur’un arabayla birleştiği gibi çeşitli şekillerde tasvir ediyor; Tenis oyuncusu zihnine ve mahkemeye katılır; Yüzücü su ile bir olur; yanı sıra.

Flushing Meadows’ta beş kez şampiyon olan Rodger Federer, Pazartesi gecesi 96. sıradaki beyin Dabul’a karşı açılış turunun başlarında bölgeyi keşfetti. Federer, 6-1, 6-4, 6-2 zaferinde 18 as vurdu, ancak hiçbir atış ikinci turda bacak atışından çok daha ilginç değildi.

“O günlerde yapabileceğiniz hiçbir şey yok,” dedi Dabul. “O mükemmel.”

Birçok sporcu bölgeyi bu büyülü, ovaya zorlaştırır, ancak bölge gerçekten en iyi zihniyetle başarılması zor veya zor değildir.

Bölge bu kadar basitse, neden sporcular her yarıştıklarında bu zihniyeti başaramazlar?
Rodger Federer gibi en iyi sporcular, bölgeye erişmek için hangi düşüncelerin bir zihniyet çıkardığını anlarlar, ancak bazı sporcuların bölgeye girmeleri engellenir, çünkü başarısızlık endişesi ve endişe gibi büyük dikkat dağıtıcı unsurlar tarafından geçilirler.

Federer, “Mahkeme hızı, çevre, etkinlik ve her göreve gerçekten odaklanmanın yanı sıra iyi oynamaya yardımcı olan her şey” dedi.

Performansınızı iyileştirmek için bu daldırma belirtisini yakalayabilir ve geçmişte bölgeyi keşfetmenize yardımcı olan belirli tetikleyicileri belirleyerek atletik prospektifinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Bunu yapmanın bir yöntemi, bölgede performans gösterdiğinize ve inandığınıza inanmaktır.

Senin için neye benziyordu? Bir sonraki yarışmanızda kendinizi aynı düzeyde güven ve odak ile hayal edebilir misiniz?

İyi performans gösterirken veya bölgede kendi kendine konuşmanızı belirleyin.

Kendi kendine konuşma nasıldı? Kendi kendine konuşma için uyguladığınız vızıltı kelimeleri nelerdi?

Bölgeyi keşfetmenize yardımcı olmak için bu ifadeleri kullanın. İyi bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan düşünceleri veya vızıltı kelimelerini belirlediğinizde, bölgeye erişmek için zihniyetinizi başlatmak için bunları kullanabilirsiniz.

Mahkemede en iyisini gerçekleştirmek için kanıtlanmış zihinsel oyun tekniklerini öğrenin!

Siz (veya oyuncularınız) rekabetteki yeteneğiniz kadar performans gösteriyor musunuz?

Maçlara en iyi ve birçok olumlu oyununuzu getiriyor musunuz?

Başarılı tenis oyuncuları, turnuvalara en yüksek güvenle nasıl yapılacağını tam olarak keşfettiler.

Zihinsel dayanıklılığınızı geliştirmeye ve maçlara karşı üstün bir güven ile gerçekleştirmeye hazırsanız, Tenis Güven: Rekabet oyuncuları için zihinsel tokluk bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Teniste zihinsel tokluğunuzu artırmaya yardımcı olmak için tenis güveni kullanın ve aynı zamanda uzman sporcuların kazanmasına yardımcı olan güçlü ve kanıtlanmış zihinsel oyun teknikleri bulmak!

Tenis Güven: Yarışma oyuncuları için zihinsel tokluk

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
““ Pozitif sporcu ”programının yeğenimin maçlar sırasında en iyi tenisini oynamasına tam olarak ne kadar yardımcı olduğunu etkiledik. Aslında CDS/çalışma kitabını tamamladıktan sonra bir yarışmanın (yarı finaller) en uzak turuna yaptı. Seride beşini de yapacağız. ”
~ Jason Bourguignon, Amca

Tamamen ücretsiz tenis psikoloji raporumuzu indirin!

Maçlar sırasında bu “pahalı” zorlu zihinsel oyun hatalarından bir veya daha fazlasını yapıp yapmadığınızı keşfedin!

Tamamen Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu İndirin:

Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Farklı ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Keşfedeceksiniz:

Zihniniz mahkemede en iyi veya en kötü mülkiyetiniz olabilir.

Zihninizi noktalar arasında verimli bir şekilde kullanıyorsanız.

Son noktaya gitmenize yardımcı olabilecek bir teknik.

Güveninizi artırmak için ustalaşmanız gereken en iyi zihinsel oyun becerileri ve puanlar arasındaki performansı.

Tamamen ücretsiz raporunuzu bugün indirmek için buraya tıklayın: Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Halksız ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Tenis oyuncuları ne diyor?
“2004 ITA Koçları Sözleşmesi’ne giden tüm antrenörlerimiz adına, öne çıkan bir klinisyen olarak hizmet ettiğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Antrenörlerin bunun hem hoş hem de bilgilendirici olduğunu hissettiğini anlıyorum. Antrenörlerimizin yararına böyle bir olağanüstü merkez sunmanın yanı sıra hazırlanmak için zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. ”
~ Nancy Breo, Ita Konvansiyonu

Profesyonel zihinsel oyun koçluğuna odaklanmanın yanı sıra güveninizi artırın!

Usta zihinsel oyun eğitmeni Dr. Patrick Cohn, zihinsel oyun sorunlarınızı kişisel koçlukla fethetmenize yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, FaceTime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi tamamen ücretsiz arayın veya bizimle iletişime geçinnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.