Uncategorized

Körfez Kıyıları Sportsplex

Gulf Shores & Orange Beach, Ala’da 12 Işık Pickleball Court inşa etmek için – Körfez Kıyısı Şehri, önümüzdeki iki yıl içinde Gulf Shores Sportsplex’te 12 aydınlatmalı pickleball mahkemesi inşa etmeye hazırlanıyor. Belediye Meclisi, son bir toplantıda “devam ettirdi”.

Mullet Wrapper, Rekreasyon ve Kültür İşleri Direktörü Grant Brown ile yapılan bir röportajda, “Rekreasyon fırsatlarımızın hem şehrimizin kuzey kesimine genişlemesi için güçlü bir şekilde ilerlememiz gereken bir fırsat. Pickleball için çok güçlü bir bastırma talebini ve sezon dışı seyahat turşusu oyuncuları getirme fırsatı veriyor, bu da şehir için büyük bir avantaj. ”

Gulf Shores ve Orange Beach, hafif hava ve 32 mil beyaz kum plajı sayesinde yıl boyunca birkaç turnuvaya ev sahipliği yapıyor.
Proje yaklaşık 350.000 dolara mal olacak ve Gulf Shores şehri ve Orange Beach Spor Komisyonu ile bölünecek.

Aynı röportajda Brown, “Bu bölgede ve güneydoğuda büyüyen pickleball tesislerinin sayısı gerçekten şaşırtıcı. Seyahat eden pickleball turnuvalarından bazılarını çekebilirsek, Gulf Shores Orange Beach Spor Komisyonu bunu finanse etmemize yardımcı olmak istiyor. Yüzde 50’ye kadar 300.000 $ ‘lık finansman düzenlemesi taahhüt ettiler. Bu nedenle, Sportsplex’imizde aydınlatılan 12 pickleball kortunu inşa edersek, inşaat maliyetlerinde bize yardımcı olacaklar. ”

Gulf Shores ve Orange Beach Spor Komisyonu Başkan Yardımcısı Michelle Russ, “Pickleball, ülkenin en hızlı büyüyen sporlarından biridir ve Gulf Shores Şehri’nin yeni mahkemeler inşa etme çabaları, daha fazla teklif verme ve daha fazla teklif verme yeteneğimizi genişletir Etkinlikler. Spor turizminin Gulf Shores ve Orange Beach’teki ekonomik etkisi, yerel şehirlerimizin tesisleri geliştirmesine ve geliştirmesine yardımcı olarak etkinlikler için seyahat eden sakinlere ve ailelere fayda sağlıyor. ”

12 yeni pickleball mahkemesinin eklenmesi, zaten popüler olan hedefle el ele gidecek. Gulf Shores ve Orange Beach, biri NCAA Plajı Voleybol Şampiyonası olan yıl civarında – birkaç voleybol ve beyzbol turnuvası olan plaj voleybol turnuvalarına ev sahipliği yapıyor. Ayrıca birkaç lise atletizm turnuvasına ev sahipliği yapıyorlar ve yakın zamanda 2021’de Alabama Lisesi Atletizm Derneği Devlet Şampiyonalarına ev sahipliği yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.