Uncategorized

North Carolina FC Gençlik Başarılı 2020 Vitrin Serisi

North Carolina FC (NCFC) Gençlik ve Büyük Raleigh Sports Alliance (GRSA), 2020 Vitrin Serisi Futbol Turnuvası’nın ekonomik etki yarattığını belirten bir çalışma yayınladı. Yetkililer ayrıca oyuncular, antrenörler ve seyirciler arasında bilinen Covid-19 şanzımanı olmadığını söyledi.
RALEIGH, N.C.-North Carolina FC (NCFC) Gençlik, Büyük Raleigh Sports Alliance (GRSA) ile ortaklaşa, Kasım ve Aralık 2020’de düzenlenen 2020 Visitraleigh.com Vitrin Serisi Gençlik Futbol Turnuvası üzerinde olay sonrası etki sonrası çalışma yayınladı.

Turnuva, 26 eyaletten 1.000 takıma ve 16.000’den fazla sporcuya güvenli bir şekilde ev sahipliği yapmak için bir araya geldi ve Wake County ve çevresinde 13.6 milyon dolarlık doğrudan ekonomik etki yarattı.

Üçgen, popüler futbol programlarına ve turnuvalara ev sahipliği yapma konusunda zengin bir geçmişe sahiptir, ancak Covid-19’un birçok şey gibi, bu etkinliklerin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için gereken biçimi ve prosedürleri değiştirdi. Yerel yetkililerin liderliği ve topluluğun güvenlik taahhüdü ile GRSA’nın desteğiyle birlikte, NCFC Youth, VisitRaleigh.com Vitrin Serisi için şehir dışı ekiplere güvenli bir şekilde ev sahipliği yapmak için gereken güvenceye ve güvene sahipti.

GRSA Direktörü Tori Collins, “NCFC Youth, oyuncu ve takım güvenliğini en önemli öncelikli tutarken, 2020 VisitRaleigh.com Vitrin Serisini denemek için inanılmaz bir iş planlaması yaptı ve yürüttü” dedi. “Bu etkinlik, NCFC gençliğindeki özel ekip ve yerel otelcilerimiz, restoranlarımız ve topluluğumuzdan destek olmadan mümkün olmazdı.”

Üçgen’de düzenlenen en büyük yıllık gençlik spor etkinliği olan vitrin, dört oyun hafta sonu yarışmak için ülkenin dört bir yanından 1000’den fazla takım getirdi ve işe alım amacıyla yaklaşık 600 kolej koçu. Oyuncular, antrenörler ve seyirciler, yerel ve eyalet devlet sağlık yönergeleri üzerine inşa edilmiş katı güvenlik protokollerine bağlı kaldı, bu da etkinliğe katılan bireyler arasında Covid-19’un aktarılmasıyla oynanan 1.500’den fazla oyun ile sonuçlandı. Maçlar Wake County ve çevresindeki 20 mekanda oynandı ve WRAL Futbol Parkı birincil yarışma sitesi olarak görev yaptı.

Sonuçta, NCFC Youth tüm programlar için tam bir sonbahar futbolu kullandı ve 30.000’den fazla planlanan uygulama ve oyundan çok daha fazla olan ve bir oyuncunun sahaya bastığı 350.000’den fazla kez temsil eden beş genç futbol turnuvasına ev sahipliği yaptı. Tüm bu temas noktaları sayesinde NCFC gençleri sadece 35 Covid-19 olumlu vakayla karşılaştı ve sezon veya turnuvalar boyunca bireyler arasında hiçbir iletim bulamadı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.