Uncategorized

Bu Nisan ayında Londra’da Rötuş Yapacak Iaks İngiltere Bahar Etkinliği

IAKS UK Bahar Etkinliği, Kraliçe Elizabeth Olimpiyat Parkı’ndaki mekanların arka planını kullanarak mahalle spor tesislerinin ilerlemesi hakkında konuşmak için mükemmel bir şans. Londra 2012 Olimpiyat Oyunları geleneği, katılımı motive eden tesisler oluşturmada zorlukları kontrol etmek için.

Bu ağ etkinliği, müşterileri, operatörleri ve tasarımcıları, sporun stili ve işleyişinin yanı sıra mahallelere fayda sağlayabilecek ve katılımı artırabilecek eğlence tesisleri hakkında konuşmaları için bir araya getiriyor. İngiltere hükümeti aktif bir ulus için çalışmak.

Etkinlik, Kraliçe Elizabeth Olimpiyat Parkı’nın hem kuzey hem de güney kısımlarındaki mekanlarda yer alacak ve Londra Gelenek Gelişimi Şirketi (LLDC), Lee Valley Bölgesel Park Otoritesi ve Greenwich Leisure Limited’den katkıları içerecek. Bu, oyunlardan sonra Olimpiyat mekanlarına katılımın optimize edilmesinde yer alan sorunlara ek olarak, Kraliçe Elizabeth Olimpiyat Parkı’nın geçmiş, şimdiki ve geleceği hakkında bir fikir sunacak.

Günün Programı, delegeler Lee Valley Hokeyinden ve Kuzey Park’taki tenis merkezinden Londra Aquatics Center’a taşınacağı için parka kontrol etme şansının yanı sıra hem binaları hem de seminerleri de dahil etmeyi amaçlamaktadır. Güney Parkı.

Londra 2019 programını görüntülemek için yukarıdakilere tıklayın

KDV dahil kayıt ücreti:

IAKS ÜYELERİ: GBP £ 75
Üye Olmayan: GBP £ 95

İaklar hakkında
IAKS, IOC, IPC, GAIFF ve Tafisa gibi kuruluşlarla birinci sınıf spor tesislerinin stilini tanıtmak için dikkatlice çalışan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Bunu Köln’deki dünya çapında Iaks Kongresi’ni (FSB ticaret fuarına paralel olarak) yürüterek yapar; IOC IPC IAKS Tasarım Ödüllerinin düzenlenmesi; SB dergisini yayınlamak ve ağ etkinlikleri düzenlemek ve dünya çapında araştırma çalışma gezileri.

Londra’daki etkinlik, Olimpiyat geleneğinin spor katılımı üzerindeki etkisini ve mahalle spor tesisleri tarzında mevcut kalıpları kontrol etmenin yanı sıra Olimpiyat Parkı boyunca seminerlerin bir karışımını da içerecek. Konuşmacılar, Sport England’ı ve Danimarka’nın dünya çapında iki konuşmacı ile birlikte o ülkedeki mahalle spor işlerine ustaca yöntemler sunuyor.

Günün Programı, delegeler Lee Valley Hokeyinden ve Kuzey Park’taki tenis merkezinden Londra Aquatics Center’a taşınacağı için parka kontrol etme şansının yanı sıra hem binaları hem de seminerleri de dahil etmeyi amaçlamaktadır. Güney Parkı

Görüntüler, nezaket: iaks

#Sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.