Uncategorized

Çekimleri geri almak için nasıl baskı yapmak Golf’te işe yaramıyor

Golf’te daha çok çalışmak geri tepebilir

Kötü bir çift kötü delik veya kötü çekimden sonra, bunu telafi etmeye ve ideal çekimlere vurmaya çalışmak için çok uğraşıyor musunuz?

Bu, birlikte çalıştığım çok sayıda mükemmeliyetçi golfçü için yaygın bir tuzak.

Sporda, çok sıkı denemek veya zorlamak baskılayıcı olarak adlandırılır. Presleme, oyunu iyileştirmek veya bir turda geri çekilmek için asla etkili bir yöntem değildir.

Marissa M davasını al…

Marissa, pratik turlarında sürekli olarak iyi performans gösteren bir çizik golfçüsüdür.

Marissa, çoğu zaman turnuvalarda müthiş oynuyor, ancak bir delik açtıktan sonra sık sık sorun yaşıyor.

Bu delikten devam etmek ve bir sonraki delik için tekniğini yeniden odaklamak yerine, Marissa basma eğilimindedir ve bir sonraki delikteki bu iki vuruş oluşturmaya çalışır.

Bir kartal için ateş etmeye çalıştığında, Marissa endişeli ve ideal çekim yapmaya çalışmaya takıntılı hale geliyor.

Marissa, tee çekimlerini sıkma eğilimindedir ve sürücülerini hattan gönderir… ve attığında Marissa’nın gergin kasları tipik olarak puttları kısa bırakmasına neden olur.

Kısacası, Marissa basıldığında, tipik olarak tekrar bogeyleri ikiye katlar.

Saygı ile oynamak için gerekli olan, yansıtsız bir zihin ve beden tarafından geliştirilen pürüzsüz, akıcı bir stroktur.
Günümüze daldığınızda veya mevcut çekime tamamen odaklandığınızda gevşeme arttırılır.

Zihin zamanınız geleceğe gittiğinde, endişe ve gerginlik artar, sizi oyununuzdan çıkarır ve mekaniğinizi atar.

Meijer LPGA klasik şampiyonu, 19 yaşındaki Brooke Henderson, dördüncü LPGA gezisi unvanını kazandı ve rüzgarlı ve ıslak koşullara rağmen son turda iki vuruşla Michelle Wie ve Lexi Thompson’u tuttu.

Bir yıl önce gelen son galibiyetine rağmen, Henderson müşteri kaldı ve diğer golfçüler çarpıcı bir mesafeye geçse bile baskı yapmadı.

Henderson’ın oyunu için gerekli olan şey şu anda oynamaktır, her seferinde bir delik.
2017 KPMG Kadın PGA Şampiyonası’nda Henderson, bir golf turu boyunca odağını nasıl koruyabileceği konusunda daha da açıkladı.

Henderson: “Kesinlikle bir stratejiye sahip olmanız gerekiyor ve her delik için bir teknik elde etmek için son üç gündür gerçekten çok çalışıyorum.”

Henderson Credit, baskı açıkken günümüze odaklanma yeteneği için zihinsel tokluğunu bildirdi.

Henderson: “Sanırım zihinsel olarak çok güçlüyüm, bu da özellikle daha sert golf sahalarında ve büyük şampiyonalarda bana yardımcı oldu.”

Henderson’ın tekniği de oyununuza fayda sağlayabilir. Kötü bir delikten sonra, kulübün bir salınımı ile birkaç vuruş oluşturmaya cazip gelebilirsiniz.

Ne kadar çok sayıda vuruş yapmanız, basılmanız veya ideal çekim yapmaya çalışmanız gerektiğine aşırı odaklanmak yerine, bir sonraki delik için tekniğinize odaklanın.

Önceki deliklerden geri çekim yapamazsınız. Gittiler. Yapabileceğiniz tek şey soğukkanlılıkla oynamak ve oyun planınıza bağlı kalmaktır.

Preslemeden nasıl oynanır:
Yine baskı yapmak geçmiş hatalara odaklanmaktan gelir, bu yüzden baskı yapmaktan kaçınmanın yolu zihninizi meşgul etmek ve kendinizi şimdiki zamanda daldırmaktır.

Kendinize geçmişin geçmişte olduğunu ve kalan deliklerde turun geri kalanını öğütmek için hatırlatın.

Kurs için oyun planınıza sadık kalın ve her yeni deliğin kuş veya sağlam bir par için bir fırsat olduğunu bilin.

Yapabileceğiniz tek şey, kalan delikleri soğukkanlılık ve odak ile oynamak ve turun sonunda puanınızı eklemek.

Ve elbette, kursa girmeden önce zihinsel oyun planınızı “golfçünün zihinsel kenarı” programı ile gözden geçirdiğinizden emin olun!

Güvenle gerçekleştirmek için kanıtlanmış teknikleri öğrenin!

Kaçırılan isabetlerden sonra hassas güvenden muzdarip mi, güveni zayıflatan veya kursa özgürce ve ayaklanamayan katı veya yüksek beklentilerle oynuyor musunuz?

Eğer odak eksikliği, düşük güven veya parkurdaki diğer zihinsel oyun engellerinden muzdaripseniz, gerçek golf potansiyelinize ulaşamazsınız…

Başarılı golfçüler, rekabete en büyük güven ile nasıl gerçekleştirileceğini öğrendiler, bu nedenle bunu yapmanıza yardımcı olmak için golfçünün zihinsel kenar çalışma kitabını ve CD programını geliştirdik!

Golfçünün zihinsel kenar programı, zihinsel oyunlarını artırmalarına ve kursta tutarlılığı artırmalarına yardımcı olmak için kişisel öğrencilerimle bitirdiğim en iyi 8 zihinsel eğitim oturumunu içeriyor.

Golfçünün zihinsel kenar programı 8 güven artırıcı CD, MP3 ses kayıtları ve 8 oturumlu golfçünün zihinsel kenar çalışma kitabı içerir.

Golfçünün zihinsel kenarı: yüce güven için 8 haftalık bir plan

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
Zihinsel taraf golfteki her şeydir – atışınızı veya çizginizi görme ve o atışa veya putt’a vurabileceğinize güvenme yeteneği. Dr. Cohn oyunuma güvenmeme ve inme koymama yardımcı oldu. ”
~ Frank Lickliter, PGA Tour, Nike Trip kazanan

“Herhangi bir seviyede kazanmak için hem zihninizi hem de bedeninizi eğitmelisiniz. Dr. Cohn size nasıl geliştirileceğini öğretmek için olağanüstü bir iş çıkarıyornull

Leave a Reply

Your email address will not be published.