Uncategorized

Ekranda: Declan O’Brien, IRFU’nun bu son Essma röportajında ​​Essma Zirvesi 2018

sırasında Aviva Stadyumu’nu nasıl sergilemeye istekli olduğunu tam olarak açıklıyor Declan O’Brien İrlandalı ragbi, Aviva Stadyumu, 16-17 Ocak 2018’de birinci sınıf mekanda yapılacak olan ESSMA Zirvesi sırasında.

İrlanda Rugby Futbol Birliği (IRFU), İrlanda’daki ragbi yönetim organıdır. O zamandan beri şimdi ikonik reenkarnasyonu olan Aviva Stadyumu için yöntem yapmak için yıkılan orijinal Lansdowne Road Ground, 1996’dan beri Essma’ya dahil edildi.

Röportaja uyarken Essma, IRFU’nun Operasyon ve Etkinlik Yöneticisi Declan O’Brien’den 1999’da Irfu ile Esma’ya ilk katılan ve şimdi oturan bir Essma yönetim kurulu üyesi olmaktan kaynaklandı. Yürütme Komitesi’nde, Essma Zirvesi sırasında Aviva Stadyumu’nu sergilemenin önemi, İrlanda 2023’te Rugby Dünya Kupası’nı düzenleme yarışında üç aday sendikadan biri.

Bize Essma ile geçirdiğiniz zamandan ve Ocak ayında Dublin’e gelen Essma zirvesi hakkında tam olarak nasıl hissettiğinizden biraz bahseder misiniz?
1999’da IRFU’ya geldim ve 2001-2002’de yönetim kurulu üyesi oldum.

Zirveyi Ocak ayında Dublin’de düzenlediğimiz için gerçekten mutluyuz. Gerçekten ileriye bakıyoruz ve görevliler güzel bir stadyum görecek, mükemmel bir şehirde iyi organize edilmiş bir etkinliğe sahip olacaklar.

Esma üyeleri, kulüpler, stadyum, ligler ve FA üyeleri neden Dublin’e, Aviva Stadyumu’na, Essma Zirvesine gelmeli?
ESSMA Zirvesi, ESSMA tarafından yıl boyunca düzenlenen en önemli etkinliktir. İnsanların Avrupa’daki diğer stadyumları tatmin etmeleri ve tüm stadyumlarda benzer konuları tartışmaları için mükemmel bir ağ şansıdır. İnsanların Dublin’i bulması için mükemmel bir şans.

IRFU ve Aviva Stadyumu Essma Zirvesi’ne katılanlara ne verebilir? ve İrlanda ne sergileyebilir?
Gördüğünüz şey ne elde edersiniz: harika bir stadyum, evden İrlanda futboluna [FAI] ve İrlandalı Rugby [Irfu]. Yılda yaklaşık 20 etkinlik düzenliyor, bu yüzden çok kullanılan bir stadyum.

Essma Zirvesi’ni tutmaya devam etmek için 50.000 yeteneğe sahip bir mekana sahip olduğumuz için gerçekten mutluyuz.

Essma zirvesinin büyümesi hakkında neye inanıyorsunuz? ve son yıllarda tam olarak nasıl değişti ve gelişti?
İlk zirve yaklaşık dört yıl önce Almanya’nın Münih kentinde yapıldı. O zamandan beri her yıl katlanarak büyüdü.

Geçen yıl Lyon, Fransa’da mükemmel bir zirve yaptık ve bir yıl önce İspanya’nın Bilbao kentinde mükemmel bir zirvemiz vardı.

Umarım Aviva Stadyumu etkinliği en iyisi olacak ve gerçekten de ileriye bakıyoruz. Gerçekten etkinlik için mükemmel bir yer sağlayacağını umuyoruz.

ESSMA ile ‘uzmanla tanışın’ röportajında ​​Declan şunları söyledi:

ESSMA üyeleri, ESSMA tarafından yıl boyunca düzenlenen en önemli etkinlik olduğu için Dublin’deki Esma Zirvesi’ne katılmalıdır. İnsanların Avrupa’daki diğer stadyumları tatmin etmeleri ve tüm stadyumlarda benzer konuları tartışmaları için mükemmel bir ağ şansıdır. Bunun yanında, inanılmaz bir şehir olan Dublin’i bkz.

#Essma zirvesi 2018

#İrfu

Sports Location Business (SVB), SVB CEO’su Katie McIntyre ile ESSMA için resmi bir medya ortağı olmaktan gurur duyuyor, tüm Essma zirveleri ve atölyelere gidiyor. NB: Katie McIntyre, 16-17 Ocak aylarında Aviva Stadyumu’nda yer alan 2018 ESSMA Zirvesi’nden bir dizi video röportajı oluşturacak.

Essma Zirvesi hakkında daha fazla bilgi için: Essmasummit.eu adresine gidin

ESSMA (Avrupa Stadyumu ve Güvenlik İdaresi Derneği) hakkında daha fazla bilgi için, İnternet’teki SVB dizin listelerine bakın:

Aynı şekilde uzun süredir devam eden bir ESSMA üyesi olan Aviva Stadium’un Martin Murphy, bu yılın başlarında SVB CEO’su Katie McIntyre tarafından röportaj yaptı. röportajı kontrol ettim:

Zorluklarla mücadele: Martin Murphy ile röportaj, Stadyum Direktörü, Aviva Stadyumu

Sadece buraya tıklayarak çevrimiçi.

Veya buraya tıklayarak video röportajını izleyin.

RWC 2023 Yarış Ramps-Up

Rugby Dünya Kupası 2023’ü düzenleme yarışı, 1 Haziran’da büyük bir kilometre taşını işaret etti ve üç aday sendikanın tümü teklif verilerini Dublin’deki World Rugby’ye gönderdi.

Fransa, İrlanda ve Güney Afrika, ayrıntılı tekliflerini, gerekli son teslim tarihine kadar sadık ve güvenli bir portala yükledi ve aynı zamanda tekliflerini şahsen sağladı.

Gönderimleri dahilinde, adayların vizyonlarını özetlemeleri ve Rugby’nin dünya çapında vitrin etkinliğini düzenlemeleri için hedeflemeleri gerekiyordu. Bu, hükümetlerden ve diğer uygun şekilde güçlendirilmiş kuruluşlardan, holding sözleşmesinin yanı sıra ayrıntılı sözleşmenin sağlanmasının onaylanmasını da içeriyordu.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.