Uncategorized

Sporcular bu haftanın Spor Psikolojisi Podcast’inde Baskı Altı

, Zihinsel Spor Uzmanı Game Dr. Patrick Cohn, Dublin, Ohio’daki Atletik Mind Institute Başkanı Dr. Todd Kays ile röportaj yapıyor. Kays, lisanslı bir psikologdur ve sporculara yardım etmeye adanmıştır ve hayatın her kesiminden insanlar en iyi performansı elde eder. Dummies için Spor Psikolojisi’nin ortak yazarıdır. Www.athleticminstitute.com adresinde çok daha fazlasını keşfedin.

Dr. Cohn ve Dr. Kays, sporculara ve antrenörlerin baskı altında son derece en iyi şekilde gerçekleştirileceği hakkında tam olarak nasıl yardımcı olacağı hakkında konuşuyor.

Spordaki performansınızı ve performansınızı sınırlayan diğer zihinsel oyun engellerini tam olarak nasıl geliştireceğinizi keşfetmek için bu ayın Spor Psikolojisi podcast’ini dinleyin.

Sports Psikolojisi Podcast #108’i indirin (sağ tıklamanın yanı sıra bilgisayarınıza “AS’yi kaydedin”)

ITunes aracılığıyla Sports Psikolojisi Podcast’e abone olun.

Dr. Cohn’un tamamen ücretsiz zihinsel eğitiminin yanı sıra spor e -kitapları için zihinsel tokluk alın!

Zihinsel oyununuzu geliştirmek için tamamen ücretsiz bir spor psikolojisi raporu indirin!

Dr. Cohn, podcast’inde zihinsel spor endişenize yanıt vermesini ister misiniz? Spor psikolojisi endişenizi Peaksports.com adresinden Dr. Cohn’a gönderin.

Zihinsel oyun koçluğu ile güveninizi artırın!

Usta zihinsel oyun koçu Dr. Patrick Cohn, size veya sporcunuza, 12 yaş ve yukarı ve yukarı, kişisel koçlukla ilgili zihinsel oyun sorunlarını fethetebilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, FaceTime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Kursiyerlerimiz ne diyor?
“VAY!!! Ne bir hafta geçirdim. Stilimin yayılmasını sağlayan bir güvenle gerçekleştirebildim – bu “farlarda geyik” görünümünü veya hissi tutarak arenaya çok daha fazla giriyor. Ben sahne alırken kendimi değerlendirmeyi bıraktım ve desenlerimden sonra çok fazla eğlence yaşadığımı hissettikten sonra gerçekten arenadan ayrıldım. Sana çok teşekkür et. ”
~ Julia Dreyer, Ulusal Şampiyon Binicilik

Tüm sporcular için-Güven artırıcı teknikleri keşfedin!

D Kendinizi, güven engelleyen bir sporcu olarak kendinize olumsuz bir imajınız var mı?

Olumlu olmaya çalışırsanız çalışın, rekabetinizi boyutlandırdığınızda kafanıza koşan soruyu sallayamıyor musunuz?

Kendinizi kaybeden, kötü daha yakın veya vasat bir sporcu olarak tanımladınız mı, bu etiketler sizi kendinden acıma ve kararsızlıktan sıkışmış tutuyor mu?

Bu sorunun herhangi bir türüne gerçekten cevap verdiyseniz, pozitif sporcuyu inceleyin!

Pozitif Atlet CD’si ve Çalışma Kitabı Programı, üstün özgüven için 14 günlük bir plandır. Bu program, spor performansını artırmanın yanı sıra güven geliştirmeyi garanti eden kanıtlanmış güven artırıcı yöntemler bulmak isteyen her türlü sporcu veya eğitmen için uygundur.

Pozitif Atlet Serisindeki birçok önemli CD programımızdan biri hakkında daha fazla bilgi edinin…

Olumlu Sporcu: Yüce Kendine Güven için 14 Günlük Bir Plan

Pozitif Atlet Serisindeki tüm ürünlere göz atın!

Müşteriler ne diyor?
“İlk olarak, programın tam olarak nasıl gittiğini görmek için pozitif sporcuyu satın aldım ve hemen sonuçlar gördüm. Daha sonra pozitif atlet serisinin geri kalanını satın aldım ve oyun seviyemde dikkat çekici bir geliştirme keşfettim ya da I Station tutarlılığına karşı çıktım. Şu anda Lamar Üniversitesi için NCAA Division 1 beyzbol oynuyorum ve antrenörlerim bile oyunu yöntemlediğim yöntemde bir değişiklik keşfetti. Zihniyetimin yanı sıra plakadaki güven. ”
~ Tylor Prudhomme (Başarı Hikayesini Dinle)

“Ben de bir ASP dünyası eleme uzmanı sörfçüyüm ve ‘Pozitif Sporcuya’ başladıktan sonra, kendi sörf kabiliyetim ve zihniyetimin rekabete girmesi konusunda neredeyse anında bir değişiklik yaptım. Olumlu sporcu stratejilerini kullanarak güvenim toplam 180 derece yaptı. Birkaç hafta önce bölgesel bir profesyonel/ben kazandım, aynı zamanda geçen hafta Brezilya’da dünya devresindeki son büyük etkinliklerden birinde yılın en iyi sonucunu aldım! Bu benim hile silahım! ”
~ Shaun Burrell, Uzman Sörfçü (Başarı Hikayesini Dinle)

Genç sporcuların yanı sıra ebeveynler için – gençlerin güveni hızlı bir şekilde artırmasına nasıl yardımcı olacağı hakkında daha fazla şey keşfedin!

Sizin için “Pozitif Spor Kid: Yüce Kendine Güvene Yönelik 7 Günlük Bir Plan” adlı mükemmel bir programımız var.

Pozitif Spor Gençleri, spor ebeveynleri ve gençler için genç sporcunun performansını, mutluluğunu ve başarısını arttırmak için 7 günlük bir programdır… sporda hem de hayatta!

Olumlu spor gençleri birinde iki programdır. Ebeveynler/antrenörler için bir el kitabı ve CD’nin yanı sıra genç sporcular için bir çalışma kitabı/CD’si var.

Zihinsel tekniklerle dolunull

Leave a Reply

Your email address will not be published.