Category

Euro 2021 Mekanları

arasında yer alan Brentford Mahalle Stadyumu FA bugün, 2021 yaz aylarında sekiz İngiliz Şehirinde oynanacak UEFA Avrupa Kadın Şampiyonası’nın bir sonraki baskısı için Brentford Mahalle Stadyumu’nu doğruladı. .

Sekiz şehir ve bugün yarışma planları olarak doğrulanan – Temmuz ayında ve Ağustos 2021’de oynanacak olan dokuz Hold Stadyumu – İngiltere genelinde nakavt oyunlarının yanı sıra Grubu ve nakavt oyunlarını düzenlemek için seçildi.

1) Brighton & Hove – Brighton & Hove Mahalle Stadyumu

2) Londra – Brentford Mahalle Stadyumu

3) Londra – Wembley Stadyumu

4) Manchester – Manchester City Academy Stadyumu

5) Milton Keynes – Stadyum MK

6) Rotherham – New York Stadyumu

7) Sheffield – Bramall Lane

8) Southampton – St Mary’nin Stadyumu

9) Wigan & Leigh – Leigh Spor Köyü

Brentford FC genel müdürü Jon Varney şunları söyledi:

UEFA Kadınlar Euro 2021 Turnuvası için bir yer olarak seçilmek mükemmel bir onurdur. Premier Lig futbolu ve diğer büyük etkinlikler için ilk günden hazırlanan birinci sınıf bir stadyum inşa ediyoruz. Bize tahsis edilen oyunları yapmadan önce yapmamız gereken çok daha fazla iş var, ancak bu proje için mükemmel bir artış.

Hepimiz stadyumun yerden büyümesini gördük ve ilk oyun yaklaşık bir yıl uzakta. Şimdi, ne yaptığımızla ilgili haberleri yayacağını doğrulayan bir büyük etkinlik daha var. Stadyumumuzu, tüm Brentford hayranlarının mutlu olabileceği gibi yapmaya adadık ve bu kulüp için daha mükemmel bir başarı. Aynı şekilde, aksi halde yapmamış olabilecek oyunlarla ilgili çok sayıda insanla alan için bir artıştır. Eminim Brentford’un yanı sıra stadyumumuzu da sevecekler.

17.250 koltuklu stadyum ve ilişkili ilerleme, 2018’in ikinci çeyreğinde kulübün ilerleme ortağı ve birincil ortağı Ecoworld London ve stadyum birincil yüklenicisi Buckingham Building Group Limited ile başladı.

Brentford Mahalle Stadyumu ilerlemesi, Brentford East olarak anlaşılan bölgenin daha büyük yenilenmesinin önemli bir parçasıdır. 900’den fazla yeni ev, Brentford FC Mahalle Sports Trust için yeni bir amaca yönelik yeni bir yer ve dükkanlarla ve kafeler içeren bir kamu meydanı ile birlikte bir stadyum sağlayacak.

Leigh Sports Village, Nottingham Ormanı, organize stadyum yenilemeleri nedeniyle UEFA Kadınlar Euro 2021 maçları için yaşanmaz olduktan sonra Nottingham’ın bir yarışma yeri olarak Nottingham’ın yerini aldı. Zemin, 2021’de Manchester United kadınların mevcut evi ve Rugby Ligi Dünya Kupası Oyunları için bir bekletme.

UEFA Kadın Euro 2021, ülke çapında hayranlar için sunulması nedeniyle yaklaşık 700.000 biletle UEFA için rekor kıran bir yarışma olacağına ve ücretsiz televizyonda sunulan rekabetin her oyununun kapsamlı bir şekilde korunması sözü veriyor. Çevrimiçi olduğu gibi.

Stadia’dan ikisi FA kadınlarının çok lig alanlarının yanı sıra dördü – Brighton & Hove, Milton Keynes, Sheffield ve Southampton – 30.000’den fazla bir yetenek sunuyor.

Şov finali Wembley Stadyumu’nda sahnelenecek ve Ulusal Stadyumun 2020’de kadınların yanı sıra kadınların UEFA Euro Finalleri’nin yanı sıra 2021’de de arka arkaya erkekleri düzenleyeceğini ima edecek.

Yüzlerce hayranın yarışmaya gitmesi bekleniyor ve milyonlarca kişinin küresel olarak televizyonda görülebileceği kadar çok daha fazla.

İngiltere daha önce 2005 yılında finalleri düzenledi – Manchester’daki açılış oyunu için Avrupa rekoru 29.092.

Giriş şehirlerinde ve kadınların futboluna katılımı artırmak için bir gelenek programına ek olarak, bekletme şehirlerindeki rekabet sırasında bir hayran etkinliği programı olacaktır. .

Yarışma ev sahipleri olarak, İngiltere hemen kalifiye olmanın yanı sıra Temmuz 2021’de final yarışması için 15 takım daha katılacak. Hem mekanlara hem de resmi maç rutini bu yıl UEFA tarafından resmi olarak yetkilendirilecek.

Barones, FA’nın kadın futbol direktörü Campbell’e karşı yasal işlem gördü:

Bu yaz mevsiminin performansı, ulusla uğraştı ve kadın oyununda önemli bir ivme üretmeye yardımcı oldu. İleriye baktığımızda, 2021’de bir ev Euro tutmak, kadın futbolunun profilini zorlamaya devam etmemizin yanı sıra çok daha fazla kadını ve kadınların oyuna dahil edilmesini etkilememiz için önemli bir şans sağlıyor.

Bu dokuz mekanın teyidi, Temmuz 2021’de son yarışmaya doğru yolculuğumuzda bir bekletme ülkesi olarak bizim için önemli bir kilometre taşıdır. Seçilen şehirlerin ve Stadia’nın ülke çapında sayısız sayısız taraftarın maçlara gitmesini sağlayacağını olumluyum. yanı sıra Will de Provi’ye yardımcı olurnull

Related Posts

Öğrenciler zamanı farklı görüyor mu?

Neden öğrencilerin zamanları geri kalanımızdan farklı gördükleri neden hissediyor? Zaman en değerli emtialardan biridir. Bir kez harcandıktan sonra asla alınamaz. Onlara GCSE veya A seviyesindeki yıllarının hızlı bir…

Guinevere Capital, Eden Park ESPorts Yüksek Performanslı Merkezi

Lider Spor ve ESPor Yatırım ve Danışmanlık Firması Guinevere Capital’in Eden Park Esports Yüksek Performans Merkezi’ni ortaya koyduğunu ortaya koyuyor. Yeni Zelanda’nın en büyük stadyumu ve ülke çapında…

IOC ve Alibaba Grubu Tarihi Uzun Vadeli Ortaklık

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Alibaba Group (NYSE: BABA), 2028 yılına kadar uzun vadeli bir ortaklık duyurdu. , Alibaba resmi “Bulut Hizmetleri” ve “E-Ticaret Platform Hizmetleri” ortağı ve…

FIFA Eworld Cup 2019 Bu Ağustos

FIFA, bu hafta FIFA Eworld Cup ™ ‘nın bu yıl Londra’ya döneceğini ve bu sezonun Pinnacle etkinliğinin O2’de bir kez daha yer alacağını doğruladı. 2-4 Ağustos 2019. Mozaad…

Dünya Çapında Dünya Spor Liderlerine katılın Federasyonlar Zirvesi 2021

Daha önce İsviçre’nin Lausanne kentinde düzenlenen Dünya Çapında Federasyon Zirvesi’nin 4. baskısı, pandemiyle uğraşmanın kaçınılmaz etkileri nedeniyle çevrimiçi bir stile aktarıldı. Mei, çok çeşitli disiplinlerde çok daha samimi,…

Touchless Fan Yolculuğu’nu

tanıtılan Venuetize, basitliği koruyan ve bir mekanda çevrimiçi etkinliklere giden hayranların yararını sağlayan hizmetler sundu. Kabul sonrası bir dünyada, taraftarlar, fiziksel teması ortadan kaldırmazsa, tamamen yeniden keşfedilmiş bir…

Leave a Reply

Your email address will not be published.