Uncategorized

USA Cycling, yeni Criterium Serisi

ABD Bisikletini başlattı ve kriter yarışı yönetmenlerini ve bisiklet takımlarını içeren çekirdek bir bisiklet paydaş grubu, yeni bir profesyonel kriter serisinin kurulmasını duyurdu. Altı etkinlikle başlayacak olan yeni yerli diziler, Amerikan Kriteriyum Yarışının Amerikan Yol Disiplinini vurgulamayı ve sporcuların ve etkinliklerin hikaye anlatımına izin vermeyi amaçlıyor.

2022 Kriter Serisi

Etkinlik
Tarih
Konum

Saint Francis Tulsa Zor
10-12 Haziran
Tulsa, tamam

ASWD Twilight Kriterleri
9 Temmuz
Boise, ID

Salt Lake City Kriterleri
16-17 Temmuz
Salt Lake City, UT

Littleton kriteri
6 Ağustos
Littleton, co

Momentum Indy
27-28 Ağustos
Indianapolis, içinde

Bommarito Audi Gateway Cup
2-5 Eylül
Saint Louis, MO

Ulusal Bisiklet Takımları Birliği geçici başkanı Lauren Dodge, “Bisiklet takımları ve sporcular tarihsel olarak, söz konusu olayların sınırlı olarak ortaya koyduğu olayları kabul etmek zorunda kaldılar” dedi. “ABD bisiklet ve etkinlik müdürlerinin, takımların ve binicilerin birleşik sesini dikkate alarak NACT ile çalışma çabası göstermeleri çok kendinden kalmışız. Takımları ve sporcuları önce koymak, tüm spor için ideal yönde bir adımdır. ”

Saint Francis Tulsa Tough’ın genel müdürü Malcolm McCollam, “Kriterler, ABD’de rekabetçi yol bisikletinin baskın biçimidir ve halk ve sponsorlar arasında popüler olduğu kanıtlanmıştır” dedi. “Etkinlik organizatörleri, ABD bisiklet ve sporcular arasındaki bu yeni işbirlikçi çaba, kriter yarışı boyunu yükseltmek ve paydaşlarımıza ek değer getirmek için bir fırsat kullanıyor.”

Yeni dizi, bireysel etkinlik ödülü cüzdanlarına ek olarak erkekler ve kadınlar arasında eşit olarak bölünmesi için genel ödül parası ve desteği sunacak. Altı kurucu yarış Saint Francis Tulsa Tough olacak; Boise, Idaho’da ASWD Twilight Kriterleri; Tuz Gölü Kriterleri; Littleton kriteri; Momentum Indy; ve St. Louis’deki Bommarito Audi Gateway Cup. Her etkinlik, prospektif yarışlarında profesyonel erkek ve kadın alanları için eşit ödül para vermeyi taahhüt etti.

Yarış ve etkinlikler şefi Chuck Hodge, “ABD’deki en iyi kriter etkinliklerini savunmak ABD bisikletinin önceliklidir” dedi. “Profesyonel bir kriter dizisinin bir parçası olarak yarışlara ve motosikletçilere bir spot ışığı koyabilmek, bisiklet sporunu tanıtma misyonumuza doğrudan hizmet ediyor.”

Ocak ayı için ek olarak planlanan diğer etkinliklerin seriye eklenmesi bekleniyor.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.