Uncategorized

Haftanın İşi: Bağımsız Yönetim Kurulu Başkanı, Dünya Sanatsal Jimnastik Şampiyonaları 2022

Küresel sporlar tarafından desteklenen haftanın en son işi hakkında size ayrıntılar getirmekten mutluluk duyuyoruz. Liverpool Kent Konseyi ile Dünya Sanatsal Jimnastik Şampiyonaları 2022.

2022’de Liverpool, M&S Bank Arena’da M&S Bank Arena’da M&S Bank Arena’da 8 gün süren yarışmada yarışmak için dünyanın 90 ülkesinden ilk 600 dünya standartlarında jimnastikçiyi karşılayacak.

Başlangıçtan itibaren, Liverpool şehri ve İngiliz jimnastikleri, hem jimnastikçilerin hem de seyircilerin ihtiyaçları ile en yenilikçi dünya şampiyonalarını sunmaya başladı. Etkinlik, İngiltere’nin büyük etkinlik ev sahibi olarak itibarını artırmaya devam edecek ve herkes için kalıcı bir miras sağlayacak. Şampiyonalar, Liverpool’un eşsiz tutkusunu, kültürünü ve mirasını deneyimlemesi için dünyayı ağırlayacak ve etkinlik teslimatında çıtayı yükseltmeye devam edecek.

Başarılı bir dünya şampiyonalarının teslimatını desteklemek için, Liverpool Kent Konseyi (LCC) ve İngiliz Jimnastik (BG), 2022’de şampiyonaların geliştirilmesi, planlanması ve evrelenmesi için gözetim ve yönlendirme sağlamak için bir etkinlik teslimat kurulu oluşturdu.

Kurul, LCC, BG ve İngiltere Sport temsilcilerinin, elit spor ve atlet deneyimi, iş, ticari ve hibe finansmanı, pazarlama, medya ve halkla ilişkiler, ziyaretçi ekonomisi ve seyirci/etkinlik deneyiminde bilgi birikimi olan bağımsız yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra oluşur.

Kurul şimdi bu etkinliğin bu kuruluna liderlik edebilecek tutkusunu ve tutkusunu paylaşan bağımsız bir sandalyeye ihtiyaç duyuyor.

Mesajlar ücretlendirilmedi. makul giderler ödenecektir.

Lütfen CV’nizi ve kapak mektubunuzu en geç 26 Şubat 2020 Çarşamba günü gönderin.

Zaman çizelgesi

Geçici zaman çizelgesi aşağıdaki gibidir:

26 Şubat – Uygulamalar için kapanış tarihi

6 Mart – Röportajlar

13 Mart W/C – Başarılı Adayın Bildirimi

29 Mart – Atanan başlıyor, indüksiyon dönemi

Mayıs başında – İlk Kurul Toplantısı (Önerilen Tarih)

Daha fazla bilgi veya bu rol için başvurmak için buraya tıklayın.

#Jobsinsport #sportsjobs

Haftanın işi size uluslararası spor endüstrisi için dünyanın önde gelen uzman kariyer platformu olan Global Sports’un (GlobalSportsJobs) izniyle getiriliyor.

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Sektör Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Dünyanın Önde gelen platformu

Avrupa’nın Premium/Club/VIP koltuğu ve misafirperverlik sektörü için önde gelen etkinlik olan ALSD International, bu 12 ve 13 Ekim’de Liverpool Futbol Kulübü’nün ikonik Anfield Stadyumu’nda düzenleniyor. Etkinlik, üst düzey bir konferans, sergi, ağ etkinlikleri ve arkasında olacak -Sadece Anfield değil, aynı zamanda Everton’un Goodison Park ve M&S Bank Arena’nın sahne turları.

#AlsDinternational – Premium Seat & Hospitality Sektörü için Avrupa’nın Tek ve Tek Etkinliği

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.