Uncategorized

Sporculara Zihinsel Eğitim Tanıtımı

Sporculara Spor Psikolojisi Nasıl Tanıtılacağı

“DOC ile Spor Psikolojisi Oturumları” nda Dr. Patrick Cohn, Mike’dan sporcularınıza tam olarak nasıl zihinsel koçluk getirebileceğiniz konusunda endişe veriyor.

Peaksports.com’daki sporcular için Sports Psikolojisi’ni ziyaret edin ve Dr. Cohn ile zihinsel oyun videokastında veya podcast’inde yanıt vermek için zihinsel oyun endişelerinizi sunmak için bizimle iletişime geçin.

Bir şeylerin yanlış olduğunu hissetmeden gençlerinize zihinsel eğitimi nasıl tanıtırsınız?

Mark, aynı zamanda bestelenen Mark:
“Çocuğumun güvenini yok etmeden bir atış sorunu olduğunu kabul etmelerine nasıl yardımcı olacağımı tam olarak anlamıyorum. Onunla tam olarak nasıl yöntem yaparım? Zihinsel koçluk yapan kişi olmasını istediğim için yardım istemesini istiyorum. ”

Sporcular neden zihinsel eğitim yapmaktan korkuyor?
Dr. Cohn’un ebeveynlerin kendilerine güvenlerini zarar vermeden sporcularına nasıl zihinsel eğitim verebileceği konusunda zihinsel oyun önerilerini keşfetmek için aşağıdaki videoyu izleyin:

İlgili: Sporda zihinsel tokluk eğitimi

En yeni videolarımızda güncellenmesi için YouTube kanalımız için kaydolmayı unutmayın!

Yeni içeriğimizle ilgili güncellemeler almak için şimdi Peaksports YouTube kanalına abone olun!

Profesyonel zihinsel oyun koçluğuna odaklanmanın yanı sıra güveninizi artırın!

Usta zihinsel oyun eğitmeni Dr. Patrick Cohn, zihinsel oyun sorunlarınızı kişisel koçlukla fethetmenize yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, FaceTime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Zihinsel koçluk kursiyerlerimiz ne diyor?
“Mentor bana tam olarak voleybol takımımla zihinsel oyun koçluğunun nasıl yapılacağını bir kez daha teşekkürler. Zaten ilk toplantımız için sonuçlar görüyoruz! Orlando’da birlikte çalışmaktan gerçekten çok memnun oldum! ”
~ Kurt Trout, Iowa Rockets Voleybol Koçu

“Tenis raporunuzu okumaktan gerçekten çok memnun oldum. Zihinsel oyunumda zaten geliştiğim gibi web sitenizi de keşfettim. Geçtiğimiz hafta sonu kendime sahip olmam gereken güven miktarıyla oynadım. ”
~ Melanie Lewis, Junior Tenis Oyuncusu

Zihinsel eğitim programlarınıza çok daha fazla değer katın!

Bu çalışma kitabı serisi, antrenörler ve zihinsel koçların sporcularıyla kullanmaları için geliştirilmiştir. Sporcunun zihinsel kenar çalışma kitapları mevcut zihinsel eğitim programınızı tamamlar. Sporcunun zihinsel kenar sistemindeki 15 çalışma kitabının her biri, sporculara performanslarını artırmak için belirli bir zihinsel beceriyi öğretir.

Sporcunun Zihinsel Edge Çalışma Kitabı Sistemi

Zihinsel koçlar ne diyor?
“Zihinsel Edge çalışma kitaplarınız için tebrikler. Ben de harika görünüyor gibi demet ile birlikte olmuştur! MGCP programı çok daha iyi oldu. Çalışma kitabı programınız, zihinsel stratejileri kullanmayı çok daha somut ve daha basit hale getirir. Bu, MGCP akreditasyon programındaki eksik bağlantı! ”
~ Bob Simpson, MGCP

“Dr. Cohn’un tüm varlıklarını (entelektüel, ürünler vb.) MGCP öğrencileriyle paylaşma isteğine ve açıklığına hayran kaldım. Zihinsel eğitim için inanılmaz bir model/paket oluşturdunuz. Hizmetiniz için ödeme yapıyor olsak da, spor dünyasına katkınız konusunda geliştirilen bir geleneği aktarıyorsunuz. Bunun için sana teşekkürler. ”
~ Tony Melito, MGCP

Tamamen ücretsiz zihinsel tokluk raporumuzu indirin!

Tamamen ücretsiz zihinsel tokluk raporunuzu indirin ve rekabetten önce bir veya daha fazlasını ‘pahalı’ zihinsel oyun hatalarını yapıp yapmadığınızı bulun.

Sen:

Bu oyun öncesi titremelerin pozitif mi yoksa negatif mi olduğunu keşfedin.

Elinizden gelenin en iyisini yapmak için temel oyun öncesi zihinsel becerileri öğrenin.

Zihinsel oyununuz spordaki başarınızı nasıl sabote edebileceğini tam olarak öğrenin.

Rekabet başına zihinsel hazırlığınızdaki hataları belirleyin.

Zihinsel tokluk raporunu indirin:

10 “Pahalı” Zihinsel Oyun Hataları Sporcular Yarışmadan Önce Yapar: Her Sporcu ve Eğitmen Zihinsel Hazırlığı Geliştirmek İçin Ne Anlamalıdır

Zihinsel koçluk öğrencileri, ebeveynler ve antrenörler nelerdir?
“Diğer yarımın yanı sıra, e -kitap zihinsel tokluk önerilerinizi derhal kullandım ve neyse ki hızlı bir yanıt aldık. Sadece dört gün boyunca onu başarıya bir çöküşten çıkardık. Funk’tan ‘hata yapma izni’ vardı. Harika!”
~ Glenn A. Grube, spor ebeveyni

“Zihinsel koçluğunuz, yarışmaya gitmeye hazırlanan psikolojik olarak hazırlanmama yardımcı oldu. Bir MX şampiyonu olmak için, vücudunuz ve zihniniz pistte birlikte çalışmak zorundadır. Dr Cohn, zor durumlar altında bile podyuma girmeme ve yarışın zihinsel oyun tarafını geliştirmeme yardımcı oldu. Şimdi bu şampiyonluğu kazanmaya hazırım. ”
~ Max Anstie, Pro MX yarışçısı

Leave a Reply

Your email address will not be published.