Category

Çok daha tutarlı bir şekilde gerçekleştirme yoğunluğunu iyileştirin

Fiziksel aktivasyon yoğunluğunuzu artırabilir

Uygun yoğunluk seviyesinden yoksun oldukları için sık sık rekabetin erken dönemlerinde gerçekleşirler. Sporcular için yoğunluk neden gereklidir?

Sporcular yüksek bir yoğunluk seviyesiyle hazırlandıklarında, rekabette çok daha iyi odaklanma olasılıkları daha yüksektir, bu da çok daha iyi bir genel performansa neden olur.

Siz (veya sporcularınız) oyuna veya yoğunluk eksikliğine geldiyseniz, performansınızda göstereceği gibi iyi odaklanmayacaksınız. Oyunun başlarında iyi performans göstermemesinin yanı sıra, kartopu güven ve hatta hayal kırıklığı eksikliğine dönüşebilir.

Bir oyunun başlangıcına odaklanmadığınızda, yoğunluk seviyenizi not ederek başlayın.

Birçok sporcu için yoğunluk odağa eşittir. Ancak bu her durumda değildir. Bazı sporcular daha düşük bir yoğunluk seviyesiyle çok daha iyisini yaparlar. Siz veya sporcularınız tam olarak mükemmel yoğunluk seviyesinin ne olduğunu nasıl anlayabilirsiniz?

En iyi oyunlarınıza veya performanslarınıza inanmak istiyorsunuz. Hangi yoğunluk seviyeniz vardı? Çok yüksek yoğunluğa sahip olmanız mı yoksa sakin kalmanız da zorluyor musunuz? Mükemmel belirtinizi keşfetmek ve bu yoğunluk seviyesini yeniden yaratmayı hedeflemek istiyorsunuz.

Oyun öncesi yoğunluğunuzu nasıl artırabilirsiniz?

Siz veya sporcularınız fiziksel aktivasyonu geliştirerek yoğunluğu artırabilirsiniz. Fiziksel aktivasyon oyunun hemen ortasında, İK’nız ve solunum yüksek olduğunda gerçekleşir.

Ancak, rekabetin başında yüksek aktivasyona sahip olmak istiyorsunuz. Oyun başlamadan önce sabit bir bisiklet sürmeyi, sprint yapmayı veya ip atlamayı deneyebilirsiniz.

Fiziksel aktivasyon kalp atış hızlarını ideal bir bölgeye alır. Bu, daha iyi odaklanmanızı sağlar. Ancak yapabileceğin tek şey bu değil …

Yoğunluğu artırmanın bir başka yöntemi de zorlandığınızdan emin olmaktır. “Akış” ın yazarı Dr. C, tamamen daldırılmanın, bir kaldırma zorluğu yaşadığınızda ve bu zorluğu tatmin etme becerilerine sahip olduğunuzu belirtir.

Bazen yorgun veya daha az zorlu hissedebilirsiniz ve bu nedenle en iyi oyun öncesi yoğunluğundan yoksun olabilirsiniz. Bunun zor hissetmesini istiyorsunuz, ancak bunu bir beklentiye dönüştürmüyor.

Örneğin, bir golf oyuncusu düzenlemedeki ilk iki çevre arkadaşına vurmaya odaklanabilir. Bir tenis oyuncusu ilk oyunda iki kez web’e girmekte zorlanabilir. Bir yüzücü duvardan güçlü bir itme konusunda inanabilir.

En iyi şekilde odaklanmanıza yardımcı olan ideal yoğunluk seviyesini anladığınızda, her yarışmadan önce bu ideal yoğunluk bölgesini üretmek istersiniz.

Tutarlı zihinsel ve fiziksel hazırlık tutarlı performansa yol açar!

Zihinsel eğitimin sporculara tam olarak nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla şey keşfetmek için, bu en iyi spor psikolojisi YouTube kanallarını güveninizi, odaklanmanızı, soğukkanlılığınızı ve spordaki başarınızı geliştirmeye yardımcı olmak için inceleyin.

Odaklanmış sporcu

“Odaklanmış Sporcu” programı, 14 günlük odak artış egzersizlerini içeren 2 ses CD’sinden oluşur ve 14 günün her birinde size rehberlik eden çalışma kitabına uymak, stratejileri uygulamanıza yardımcı olur ve egzersizleri özelleştirir kişisel odak zorluklarınıza.

2 CD ve çalışma kitabı size 13 gün boyunca günde 7 bölümle rehberlik ediyor…

Sıcak, gündelik odak güçlendiricisine bir giriş ile odaklanmaya karar verir.

Şampiyon sporcuların zihniyetine dokunarak örnek olarak konsantrasyon klips.

Günlük ObjectiveDe, her gün keşfetmenin yanı sıra bunları gerçekleştirmek için hedefler belirlemeniz için ne gereksinim.

Günlük odak Boosta Günlük Güven Artan Egzersiz Kendi çalışma kitabınızda gerçekleştirebilirsiniz.

FocusingRain’inizi onaylayın ve odak yeteneğinizi her gün zihinsel görüntüler ve olumlu onaylamalarla derinleştirin.

Harekete geçmenize yardımcı olmak için odaklanmış Actiongoals’ın yanı sıra belirli görevleri de alın ve keşfettiklerinizi rekabete ve uygulamaya uygulayın.

Focus skorboard, her gün fikirlerin yanı sıra ilkelerin uygulanmasını ve uygulanmasını sağlıyor.

Şimdi çok daha fazlasını öğrenin!

Related Posts

Öğrenciler zamanı farklı görüyor mu?

Neden öğrencilerin zamanları geri kalanımızdan farklı gördükleri neden hissediyor? Zaman en değerli emtialardan biridir. Bir kez harcandıktan sonra asla alınamaz. Onlara GCSE veya A seviyesindeki yıllarının hızlı bir…

Guinevere Capital, Eden Park ESPorts Yüksek Performanslı Merkezi

Lider Spor ve ESPor Yatırım ve Danışmanlık Firması Guinevere Capital’in Eden Park Esports Yüksek Performans Merkezi’ni ortaya koyduğunu ortaya koyuyor. Yeni Zelanda’nın en büyük stadyumu ve ülke çapında…

IOC ve Alibaba Grubu Tarihi Uzun Vadeli Ortaklık

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Alibaba Group (NYSE: BABA), 2028 yılına kadar uzun vadeli bir ortaklık duyurdu. , Alibaba resmi “Bulut Hizmetleri” ve “E-Ticaret Platform Hizmetleri” ortağı ve…

FIFA Eworld Cup 2019 Bu Ağustos

FIFA, bu hafta FIFA Eworld Cup ™ ‘nın bu yıl Londra’ya döneceğini ve bu sezonun Pinnacle etkinliğinin O2’de bir kez daha yer alacağını doğruladı. 2-4 Ağustos 2019. Mozaad…

Dünya Çapında Dünya Spor Liderlerine katılın Federasyonlar Zirvesi 2021

Daha önce İsviçre’nin Lausanne kentinde düzenlenen Dünya Çapında Federasyon Zirvesi’nin 4. baskısı, pandemiyle uğraşmanın kaçınılmaz etkileri nedeniyle çevrimiçi bir stile aktarıldı. Mei, çok çeşitli disiplinlerde çok daha samimi,…

Touchless Fan Yolculuğu’nu

tanıtılan Venuetize, basitliği koruyan ve bir mekanda çevrimiçi etkinliklere giden hayranların yararını sağlayan hizmetler sundu. Kabul sonrası bir dünyada, taraftarlar, fiziksel teması ortadan kaldırmazsa, tamamen yeniden keşfedilmiş bir…

Leave a Reply

Your email address will not be published.