Uncategorized

GL Etkinlik Grubu, Avrupa, Güney Amerika ve Asya’da beş yeni sözleşmenin duyurulmasının ardından büyük yeni ortaklıkların

GL etkinliklerinin yıllık büyüme hedefini artırdığını ve satışlarda toplam 70 milyon € değeri temsil ettiğini açıkladı.

2016 yılında Marakeş’te düzenlenen COP22’yi destekledikten sonra GL Etkinlikleri .

Canlı etkinlikler, konferanslar ve sergiler için küresel entegre hizmet ve hizmet sağlayıcısı, COP25 için 60.000 metrekarelik kısa süreli etkinlik alanında eksiksiz bir kaplama hizmeti sunacak, konferans tesisleri, 15.000 metrekarelik sergi alanı, toplantı salonları, medya merkezi, yemek yemek olacak ve catering.

GL etkinlikleri ayrıca bu Aralık ayında Santiago de Chile’de gerçekleşen kongre boyunca güç, klima, AV kurulumu ve mobilyalar sunacak.

GL Etkinlik Grubu, 6 Temmuz-11 Ağustos 2019 tarihleri arasında Lima’da gerçekleşen Pan-Amerikan Oyunlarını destekleyecek ve etkinlik için mekanlarda elektrikli ekipman ve elektrik güç dağıtımını sunacak.

Fransa’da, Strasburg Métropole için 17.350m2’lik kısa vadeli bir sergi merkezi sunacak ve döşeme, ısıtma ve klima sistemlerinin yanı sıra görsel-işitsel ekipmanları da içerecek şekilde yüksek spesifikasyon içi uyumlarıyla tamamlanacak.

İki daha fazla sözleşme galibiyeti, grubun büyük ölçekli kitle oturma tribünü sunduğunu görecek.

GL Etkinlik Grubu, Belçika’nın MEDSPA Francorchamps Pisti’nde VIP tesisleriyle birlikte 9.000 kapasiteli bir tribün kuracak şekilde ayarlandı

Eylül ve Ekim 2019’da gerçekleşecek olan Rugby Dünya Kupası 2019’a (RWC19) hazırlık için Japonya’nın Kumagaya Stadyumu’na 1.780 seyirci için oturacak; VIP tesisleri ile birlikte Belçika’nın MEDSPA Francorchamps devresinde 9.000 kapasiteli bir tribün kurulacaktır.

GL Etkinlik Grubu 2019 için büyüme hedefini artırdı ve 2018 ile ilgili olarak yıllık% 9 satışlarda büyümeyi tahmin etti.

GL Events İngiltere genel müdürü Scott Jameson şunları söyledi:

Bu yeni sözleşmeler, GL olaylarının tam bir etkinlik yelpazesi için ısmarlama hizmetler sunma küresel kapasitesini ve hırsını vurgulamaktadır. Hükümetler arası örgütlerden dünyanın beklenen birçok spor olayına kadar, müşteriler kalite, güvenilir altyapı, tekrar tekrar sunmak için GL etkinliklerine güveniyorlar.

Ana Görüntü (üst), nezaket: © Marwane

GL Events UK, Sports Venue Company (SVB) ile premium bir reklamverendir. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki resme tıklayarak çevrimiçi SVB dizinlerine göz atın…

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.