Uncategorized

Tennessee Valley Avcılık ve Balıkçılık Fuarı’nda

Decatur, Ala’da tamamen ücretsiz öğle yemeği alacak yedi yüz çocuk-Tennessee Valley Authority (TVA) ve Alabama Mountain Lakes Traveler Association (AMLA) 700 vermek için bir araya geldi. 9-11 Temmuz 2021’de Tennessee Valley Avcılık ve Balıkçılık Fuarı’ndaki çocuklara öğle yemeği çantaları.

Yedi yüz çocuk yaklaşan Tennessee Valley Avcılık ve Balıkçılık Fuarı’nda tamamen ücretsiz öğle yemeği çantaları alacak. Fotoğraf Tennessee Valley Avcılık ve Balıkçılık Fuarı’nın izniyle.
Hediye tanıtımı, ebeveynleri Tennessee Valley bölgesinde balık tutmaya veya kamp yapan çocuklara katılmaya teşvik eder.

Her yıl TVA, hizmet misyonunun bir parçası olan çevre yönetimi ile ilgili çeşitli alanlarda finansmana yardımcı olan topluluk sosyal yardım destek programına sponsor olmaktadır. TVA tarafından sunulan finansmanla Amla, ilk 200 çocuğa, Ala, Huntsville’deki Von Braun Center’da düzenlenen yıllık fuarın her günü Amla’nın kabinine öğle yemeği çantaları verecek.

Amla Başkanı ve CEO’su Tami Reist, “Tennessee Valley bölgesi, ailelerin birlikte deneyimlemesi için sınırsız fırsatlar sunan çeşitli doğal harikalar, parklar, kamp alanları ve sekiz göl ile doludur” dedi. “TVA’nın hizmet verdiği bölgeye uzun bir bağlılık geçmişi var. Bölgede bulunan doğal kaynakların kullanımını geri verme ve teşvik etme istekliliğini takdir ediyoruz. ”

Expo, avcılık, balıkçılık ve açık hava meraklıları ile en iyi açık hava satıcıları ve organizasyonları için bir hedef etkinliktir. Expo, çok çeşitli avcılık ve balıkçılık mekanlarından uygulamalı ürün gösterileri sunacak.

Gösteri saatleri 9 Temmuz Cuma günü saat 15: 00 09:00 – 10 Temmuz Cumartesi 09: 00-18: 00 ve 11 Temmuz Pazar 10: 00-17: 00 saatleri arasında

Expo’ya giriş, 12 yaşında ve daha küçük çocuklar için tamamen ücretsiz giriş ile kişi başı 10 $ ‘dır. Von Braun Center, Huntsville şehir merkezindeki 700 Monroe Street Güneybatı’da yer almaktadır. Çok daha fazla bilgi için www.tvhfe.com adresine bakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.