Uncategorized

Inter Miami CF, 120’den fazla destekçi, ortak ve seçilmiş şehir yetkilisi ile çevrili büyük kilometre taşını

kutluyor, Inter Miami CF, geçen Çarşamba sabahı Fort’un hemen doğusunda bulunan şantiyede Fort Lauderdale’in Lockhart Park’ın yeniden canlandırılmasını kutladı. Lauderdale Havaalanı.

Tanınmış Arjantin Televizyonu Kişiliği Fernando Fiore, Miami’nin Fort Lauderdale Şehri Belediye Başkanı Dean Trantalis, Heather Moraitis, Fort Lauderdale Şehri Bölge Komiseri ve Jonathan Young tarafından katılan Jorge Mas’ı tanıttı. 11 yaşındaki bir çocuk geçen hafta Inter Miami’nin Geliştirme Akademisi’ne katılmaya davet edildi.

Inter Miami’nin yönetici sahibi Jorge Mas, yeni stadyumun akademisi, kamusal yeşil alanı ve olanakları aracılığıyla topluluğun gençliğine getireceği fırsatları vurguladı:

Bu gençler ve genç nesil hakkında. Bu, burada hayallerine ulaşabilecek, topluluğumuz için harika bir şey yapabilecek ve kalplerini spor sevinci ile doldurabilecek, bu güzel oyunun sevinci ile, neşeyle, neşe ile doldurabilecek genç erkekler ve kadınlar içindir. aileleri bir araya getirmek. Bu proje bununla ilgili.

Bu büyük kilometre taşı ile Inter Miami, 2020’de açılış Major League futbol kampanyası için sezon bilet depozitolarının açıldığını duyurdu. Hayranlar, koltuk başına minimum 50 $ depozito ve süit başına 150 $ ile seçkin sezon biletlerine öncelikli erişim rezerve edebilirler. Inter Miami, Ocak 2020’de tek oyun biletleri satışa sunulacak şekilde 2019 yazının başında tam bilet bilgilerini duyuracak. Daha fazla bilgi için: intermiamicf.com/tickets adresini ziyaret edin.

18.000 kapasiteli stadyum ve eğitim kompleksinin yanı sıra, Inter Miami ve Fort Lauderdale Şehri, 64 dönümlük Lockhart Park’ı, kamusal kullanımı için yeşil alan ve futbol sahalarına sahip futbol merkezli bir topluluk hedefine dönüştürecek.

Mas, Inter Miami CF’nin Fort Lauderdale şehri ve ortaklarıyla yakın bir şekilde çalışacağını ve “2020 sezon lansmanı öncesinde topluluğumuz için benzersiz ve eğlenceli bir oyun günü deneyimi” sunan bir futbol stadyumu inşa edeceğini söyledi.

Lockhart Stadyumu’nda oynayan eski bir MLS oyuncusu, yöneticisi ve yorumcusu olan Ray Hudson, etkinlikte hazır bulundu ve Inter Miami’nin yeni stadyum inşa etme ve toplumu geliştirme çabaları için takdirini dile getirdi.

Belediye Başkanı Trantalis, yeniden canlandırmanın şehre son 60 yılda birçok anı veren parkı dönüştüreceğini de sözlerine ekledi.

Bu anıların artık bu vizyoner proje ile yeni bir evi olacak. Profesyonel ve gençlik futbolu için önde gelen bir yer yaratmak, siteye önemli kamu iyileştirmeleri ve olanaklar getirmek ve topluluğumuza yeni anılar yapma fırsatları sunmak için Inter Miami ile yakın çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Mas, Belediye Başkanı Trantalis, Moraitis, Fiore ve Jonathan daha sonra stadyumun eski bilet kabininin önünde birkaç yüz metre toplandılar. Üçten geri sayıldıktan sonra, grup bir ekskavatör tarafından stanın yıkımını tetikleyen bir düğmeye bastı.

Inter Miami, ev oyunlarını burada ve aşağıda resmedilen Miami Freedom Park’a taşımadan önce Fort Lauderdale Lockhart Park’ta ilk iki mls sezonunu oynayacak.

Bu etkinliğin ardından, Lemartec Construction, Lockhart Park’taki her iki stadyumu da yıkacak ve Şubat 2020’ye kadar yeni stadyum ve eğitim kompleksini tamamlama planları; Manica mimarisi tasarımlardan sorumlu.

18.000 kapasiteli stadyum ve eğitim kompleksinin yanı sıra, Inter Miami ve Fort Lauderdale şehri, 64 dönümlük Lockhart Park’ı halka açık kullanımı için yeşil alan ve futbol sahalarına sahip futbol merkezli bir topluluk hedefine dönüştürecek. Futbol sahaları ve stadyum, Fort Lauderdale şehri ile koordineli olarak farklı sporlardaki yerel lise yarışmalarına sunulacak.

Inter Miami, ilk iki MLS sezonunu Fort Lauderdale’in Lockhart Park’ta oynayacak. Fort Lauderdale sitesi MIAMI’nin MLS, USL ve Geliştirme Akademisi için kalıcı eğitim kompleksi olarak kalacak. Stadyum, Güney Florida’ya uluslararası futbol yarışmaları getirerek Fort Lauderdale’i küresel bir destinasyona dönüştürecek.

Görüntüler, Nezaket: Inter Miami CF

#Sportsvenuebusiness – Sektör Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.