Uncategorized

Des Moines 2018-2019 NAIA Erkekler Voleybolu Ulusal Invitational

Des Moines, Iowa, 2018 ve 2019 Ulusal Intercollegiate Athletics Derneği Erkek Voleybol Ulusal Davetiyesi ödüllendirildi, şehir etkinliği ilk kez gerçekleştirecek . Etkinlik sırasında sekiz takım, 18-21 Nisan 2018’de Grand View Üniversitesi Charles S. Johnson Wellness Center’da ve 17-20 Nisan 2019’da mücadele edecek.

Catch Des Moines’in yanı sıra başkanı Greg Edwards, “Bir NAIA etkinliğini daha yüksek des Moines’e davet etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. “Erkekler Voleybolu Ulusal Davetiyesine ev sahipliği yapmak bize çok daha fazla ziyaretçiyi karşılamak için harika bir şans daha sunacak ve aynı zamanda bir spor hedefi olarak High Des Moines’in uyarlanabilirliğini sergileyecek.”

Grand View Üniversitesi baş erkeklerin voleybol eğitmeni Donan Cruz, “Erkeklerin voleybolu, NAIA’daki artış ve fantastik bir ulusal turnuva düzenleyerek oyunun büyümesine yardımcı olmak istiyoruz” dedi. “Hem öğrenci sporcularımız hem de seyircilerimiz için deneyimi geliştirmek için yeni kavramları entegre etmeye devam ediyoruz. Birincil hedeflerimizden biri, sporu sergilemek ve kampüslerine erkeklerin voleybolunu eklemeyi düşünen potansiyel kurumlar için bir zirve yapmak olacak. ”

Des Moines, voleybol etkinliğinden bir ay önce sahnelenecek olan 2018 ve 2019 NAIA Güreş Şampiyonası’nı da düzenlemek için düzenlenmiştir.

“Grand View Üniversitesi’nin önümüzdeki iki sezon için NAIA Erkekler Voleybolu Ulusal Davetiyesi için ev olacağını ortaya koyuyorum. Sporun büyümesinin yanı sıra heyecanlı Grand View’in yanı sıra kendimizi çok mutlu edebiliyoruz ve personeli onu daha da genişletmemize yardımcı olabilir ”dedi. “Dernek içindeki bu büyüyen ve önde gelen spor, hayranlara sahada bu öğrenci sporcu ekranını birinci sınıf beceriyi gösterecek. Des Moines, öğrenci sporcularımızın mücadele etmesi için harika bir ortam olacak. ”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.