Uncategorized

Sugarbush Resort Yeni Yokuş Yok Seyahat Politikası

Warren, VT – Sugarbush Resort bu sezon yokuş yukarı seyahat politikasında önemli değişiklikler yaptı. Bu kış, kayakçıların ve motosikletçilerin, her iki dağda da belirlenen parkurlarda çalışma saatlerinden önce ve sonra yürüyüşe veya ciltlere izin verilmesine izin verilir.

İlgilenenlerin, ilk kez veya yürüyüşe çıkmadan önce konuk hizmetlerinden ücretsiz bir yokuş yukarı seyahat geçişi almaları istenecektir. Geçiş tüm sezon geçerli olacak. 11 Ocak Cumartesi günü Sugarbush, politikayı toplulukla paylaşmak, yeni politika hakkında soruları cevaplamak ve yokuş yukarı seyahat geçişleri yapmak için Castlerock Pub’da bir topluluk forumuna ev sahipliği yapacak.

Tesisin tımar programına denk gelmek için, her iki dağın da günün saatine bağlı olarak yokuş yukarı ve yokuş aşağı seyahat için belirli rotaları vardır. Lincoln Peak’te, Easy Rider’da Yukarı Yokuş Yukarı Seyahat’e, 17:00 – 22:00 saatleri arasında Birch koşusuna itilmesine ve Racer’ın kenarına, Valley House Sandalyesi’nin tepesine kartopu için aşağı kartopu için aşağı itme işlemine indirgenmesine izin verilir. Saat 04:00 – 07:00. Çiftçilik nedeniyle, yürüyüş ve cilt için araç park yeri, okul binasının idealine yerleştirilen Heli Lot’ta Lincoln Height’da sağlanır. Yürüyüşçüler ve derinler aynı belirlenen rotaları kayak yapmalı veya aşağı indirmelidir.

Mt. Ellen’de, yokuş yukarı seyahate izin verilir, kolayca kruvazöre doğru atış yapmasına izin verir mi? Sunny çift asansörün yanındaki partiye park eden park yeri sağlanır.

Hava koşulları nedeniyle yokuş yukarı seyahatin kapatıldığı zamanlar olacaktır. Skinner’lardan ve yürüyüşçilerden devam etmeden önce Sugarbush Snow Raporunu kontrol etmeleri istenir. Tesis kış mevsimi için çalışmayı bıraktığında, yürüyüş ve deriye izin verilecektir. Pack’i yokuş yukarı önyüklemek isteyenlerden doğrudan cilt parçalarında yürüyüş yapmamaları istenir.

Çalışma saatlerinde yürüyüş ve ciltleme, mekanik arıza, hava durumu tutuşu, kayak okulu eğitimi veya özel etkinlikler dahil olmak üzere özel koşullar altında yetkilendirilebilir. Bir günlük bilet veya sezon geçişi gereklidir ve yalnızca tesis tarafından özel olarak yetkilendirildiğinde izin verilir.

Sugarbush’ta ciltten veya yürüyüş yapmadan önce ne bileceğiniz ve Skinners ve Hikers’ın uyması gereken politikaları gözden geçirmek için lütfen Sugarbush’ın web sitesindeki Wintertime Trail kullanım politikasına göz atın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.