Uncategorized

Quidditch Cup ev sahipleri 2020 ve 2021

için açıklandı ABD Quidditch, Charleston, West Virginia ve Utah, Salt Lake City’nin kapsamlı bir teklif süreci ve değerlendirmesinden sonra 2020 ve 2021 Quidditch Kupalarına ev sahipliği yapacağını duyurdu.

2020 etkinliği olan ABD Quidditch Cup 13, 18-19 Nisan tarihlerinde Charleston’da ilk kez yapılacak. Etkinliğin mekanları 2018’de açılan Shawnee Spor Kompleksi. ABD Quidditch, Charleston’un ev sahibi olarak seçilmesinin kısmen olduğunu söyledi, çünkü “genel olarak etkinliklerle hedeflerimizden biri onları farklı yerlerde tutmak. Charleston ayrıca çok sayıda takımımız için merkezi bir konumdadır. ”

ABD Quidditch Kupası 14, 17-18 Nisan 2021’de Salt Lake City’deki Bölgesel Atletizm Kompleksi’nde yapılacak. Salt Lake City’nin ilk kez bir ABD Quiddich sunucusu olacak ve ilk kez büyük bir Quidditch etkinliği düzenlenecek Rockies’in batısında, organizasyon onlara “çok daha ulusal olarak düşünen bir seyirci tabanı geliştirme şansı verecek . ”

Teklif süreci ABD Quiddich İcra Direktörü Sarah Woolsey ve Etkinlik Direktörü Mary Kimball tarafından denetlendi. Ulusal Spor Komisyonları Derneği Yıllık Sempozyumu ve Takımları gibi fuarlara katıldılar ve bir etkinliğe ev sahipliği yapmakla ilgilenen destinasyonlarla sosyal yardımları ele aldılar. ABD Quiddich personeli ve yönetim kurulu üzerindeki diğerleriyle birlikte finalistleri seçtiler, site kontrolleri yaptılar ve son yerleri seçtiler.

ABD Quiddich ayrıca 2019-2020 ve 2020-2021 mevsimleri için bölgesel şampiyonalarının her biri için mekanları duyurdu;

2019-2020 Sezon: Kuzeydoğu Bölgesel: Warwick, Rhode Island; Müthiş Göller Bölgesel: West Chester Township, Ohio; Orta Atlantik Bölgesi: Goldsboro, Kuzey Carolina; Midwest Bölgesel: Papillion, Nebraska; Güneybatı Bölgesel: Baton Rouge, Louisiana; Güney Bölge: Auburndale, Florida; Batı Bölgesi: Livermore, California.

2021—2021 Sezon: Kuzeydoğu Bölgesel: Warwick, Rhode Island; Müthiş Göller Bölgesel: Bloomington, Indiana; Orta Atlantik Bölgesi: Goldsboro, Kuzey Carolina; Midwest Bölgesel: Papillion, Nebraska; Güneybatı Bölgesel: Round Rock, Teksas; Güney Bölge: Columbia, Güney Carolina; Batı Bölgesi: Livermore, California.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.