Uncategorized

Kentucky Eyalet Fuar Kurulu, ‘Kentucky Mekanları’

olarak yeniden markalaşır Kentucky Eyalet Fuar Kurulu, tesisleri ve şirket içi üretilen etkinlikler için yeniden markalaştı. Kentucky Mekanları, Kentucky Fuar Merkezi (KEC), Kentucky Uluslararası Kongre Merkezi (KICC), Kentucky Eyalet Fuarı, Ulusal Çiftlik Makine Şovu ve Kuzey Amerika Uluslararası Hayvancılık Fuarı için yeni kimliktir.

Başkan ve CEO, size bir endüstri röportajı getireceğimiz Jason Rittenberry şunları söyledi:

Bu yeni marka tanımlaması, kim olduğumuzu ve ne olduğumuzu çok daha açık bir şekilde belirtir: mekanlar, etkinlikler, keyif ve tarım. Kentucky mekanları hem topluluk hem de Commonwealth’de önemli bir ekonomik rol oynamaktadır. Yeniden markalaşma, yeni bir isim, logo ve web sitesinin lansmanını içerir: www.kyvenues.com.

Kentucky Eyalet Fuar Kurulu, yönetim kuruluşu olarak hizmet etmeye devam edecektir. Kurulun Kentucky Eyalet Fuarı’nı üretmek için 1938’de iyi kurulduğu düşünüldüğünde, hizmeti KEC ve KICC-ve şirket içi üretilen etkinlikler-Kentucky Eyalet Fuarı, Ulusal Çiftlik Makineleri Fuarı dahil olmak üzere iki büyük kongre tesisini (KEC ve KICC) kapsayacak şekilde büyüdü. Kuzey Amerika Uluslararası Hayvancılık Fuarı, Şampiyonluk Traktör Çekme, Dünya Şampiyonası At Gösterisi ve Kuzey Amerika Şampiyonası Rodeo.

Bu tesisler Milletler Topluluğu için büyük ekonomik sürücüler olarak kabul edilmektedir. 2014’teki bir ekonomik etki araştırması, yıllık ekonomik etkilerde 483 milyon dolarlık ABD’nin Kentucky Fuar Merkezi ve Kentucky Uluslararası Kongre Merkezi’ndeki faaliyetlerden ve etkinliklerden kaynaklandığını ortaya koydu.

SVB, önümüzdeki günlerde Kentucky Venues Başkanı ve CEO’su Jason Rittenberry ile bir endüstri röportajı getirecek
Rittenberry ekledi:

Ajans, büyük mekanları işletmek için kongre ve fuar endüstrisinde zaten tanınmıştır. Ancak Kentucky mekanları – ve Kongre Merkezi’nin restorasyonu – bizi daha önce mümkün olmayan yeni hizmeti çekmeye stratejik olarak konumlandırıyor. Yeni marka ayrıca, tesislerin yalnızca Kentucky Eyaleti adil kullanımı için olup olmadığı konusunda karışıklığı ortadan kaldırıyor.
Kentucky mekanları Kentucky Eyalet Fuar Kurulu’nun misyonuna sadık kalacak: Kentucky’nin Tarım ve Turizm Endüstrileri ve Ekonomisi Geliştirme, halkın eğlence, kültürel ve eğitim çıkarlarına hizmet ederken. Yeni marka, bunu çok daha başarılı ve çok daha başarılı bir şekilde başarmamızı sağlayacak, çünkü Kentucky mekanları kim olduğumuzu ve ne yaptığımızı açıkça iletiyor ve bu rekabetçi pazarda güçlü bir araç.

Çok daha fazla bilgi için: www.kyvenues.com adresini ziyaret edin.

Kentucky mekanları hakkında
Kentucky Mekanları Markası, etkinlikler, keyif ve tarım markası altında, iki büyük kongre ve sergi tesisi – Kentucky Fuar Merkezi ve Kentucky Uluslararası Kongre Merkezi – bölgesel, ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet vermektedir. Yönetim organı Kentucky Eyalet Fuarı Kurulu, Kentucky Eyalet Fuarı, Ulusal Çiftlik Makineleri Fuarı, Kuzey Amerika Uluslararası Hayvancılık Sergisi, Şampiyonluk Traktör Pull, Dünya Şampiyonası At Gösterisi ve Kuzey Amerika Şampiyonası Rodeo’yu da üretiyor.

#Sportsvenuebusiness

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.