Uncategorized

Hampshire Kriket Kriket Ödülleri ECB Servisi’nde

Hampshire kriketinde iki prestijli ödül talep etti. ay.

Hayranlarla ve üyelerle etkileşime geçmek için yaratıcı ve yenilikçi bir tekniği tanıyan ödül, hayranları aksiyona yaklaştırmaya yardımcı olan yeni uygulamasının başlatılması için kulübe sunuldu. Ageas Bowl’daki maç günü deneyimini geliştirirken.

Incrowd ile ortaklaşa geliştirilen ücretsiz indirme uygulaması, Hampshire kriket hayranlarının tüm dünyadaki Hampshire maçlarının canlı akış, puan kartları ve video vurgularından zevk almasını ve özel içeriğe ve sahne arkasına erişimini sağladı. kamera görüntüsü. Hayranlar, Maç Anketlerinin Oyuncusu’nun izniyle, yenilikçi film teknolojisi tarafından desteklenen bir fan kamerası, destekçilerin kendilerini Ageas Bowl’un büyük ekranlarında veya sosyal kanallarında görmek için Hampshire’ı takip etme deneyimlerini paylaşmalarına izin veriyor.

Mayıs 2019’da piyasaya sürülen uygulamanın erken başarısı, kullanıcıların platformda 2.3 milyon dakikadan fazla harcadığını ve o dönemde 1,5 milyondan fazla sayfa görüntüleme biriktirdiğini gördü. Uygulamanın işlevselliğinin bir diğer önemli bileşeni bilet bütçesidir ve bu, 2019 sezonunda maçlar için AGEAS Bowl’a kabul etmek için kullanılan 17.000’den fazla dijital biletle de iyi karşılanmıştır.

Hampshire Cricket, The Ageas Bowl’da düzenlenen Kriket Ödüllerinin Yıllık Servisi’nde (BOCAS) Yenilikçi Hampshire Kriket Uygulaması için En İyi Sadakat Girişimi Ödülü de dahil olmak üzere iki ödül talep etti.

Hampshire Cricket’in pazarlama başkanı Harry Walklin, kulüp bir ödül çiftini kutlarken törende Yükselen Yıldız Ödülü’nü aldı, kulüp ise uygulamanın merkezi bir rol oynadığı Blast BT iletişim kampanyası için kısa listeye alındı.

Pazarlama Başkanı Harry Walklin şunları söyledi:

Bu yılki Kriket Ödülleri Servisi’ne ev sahipliği yapmak önemli bir ayrıcalıktı ve Hampshire Kriket uygulamasının tanındığı heyecanlıyız. Uygulama, hayranlarımızın sıkı bir şekilde göz önünde bulundurularak geliştirildi ve kulüpte olan her şeye yakın kalmak için destekçimizin çoğunu görmek için çok heyecanlandık. Önümüzdeki aylarda, AGEAS Bowl’da önemli bir yaz olmaya hazır olan bazı heyecan verici yeni özellikler ve işlevler eklemeye çalışıyoruz.

Profesyonel oyunda oynamayan mükemmelliği tanımayı hedefleyen Bocas, Nationwide County ağının spordaki etkileyici ve yenilikçi hizmet uygulamalarını kutlamak için bir araya geldiğini gördü.

BBC sunucusu Mark Chapman tarafından düzenlenen etkinlik, ECB genel müdürü Tom Harrison ve ECB başkanı Colin Graves ile ilk kez Hampshire Cricket’in evinde her ikisi de katıldı.

Resim: Hampshire Kriket Pazarlama Başkanı, Harry Walklin (solda) ve ECB Başkanı Colin Graves, (sağda). Nezaket: Hampshire Kriket

#Cricket #Technology #FanExperience #FanEngement #ecb

Avrupa’nın Premium Koltuk ve Ağırlama Sektörü için önde gelen etkinliği ALSD International’ın 2020 baskısı, 12-13 Ekim’de Liverpool FC’nin ünlü Anfield Stadyumu’nda düzenleniyor. Yeni yapılar, restorasyonlar ve hizmet genişletmeleri yoluyla kârın nasıl artırılacağını inceleyen bir konferans, mevcut ürünleri, hizmetleri ve çözümleri sergileyen bir sergi salonu, Anfield’ın sahne arkası, Everton’s Goodison Park ve M&S Bank Arena’nın gezileri ve birçok ağ oluşturma etkinlikleri.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği

#ALSD

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Market Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.