Category

Yepyeni ‘First’ Optus Stadyumu kapılarını açıyor

Yepyeni Optus Stadyumu resmi olarak açıldı ve hayranların ve Vistorların bu dünya standartlarında ‘İlk Fan’ mekanını deneyimlemelerini sağlıyor.

Optus Stadium’un ilk resmi etkinliği geçen hafta sonu açık günüydü ve bu hafta sonu ilk resmi spor etkinliği olan Gillette, Avustralya ile İngiltere arasında bir gün dünya çapında 53.781 hayranı karşılayan; En büyük serinin maçına gitti!

Bu, 10 Şubat’ta bir AFL Kadın Maçı ile hızla uyulacak, Ed Sheeran 2 Mart’ta ve 3, 10 Mart’ta Perth NRL çift başlık, AFL prömiyerlik sezonu 25 Mart’ta devam ediyor, Nitro Circus On 22 Nisan ve 19 Ekim’de Taylor Swift.

Fremantle Dockers’ın Collingwood’u ele aldığı 10 Şubat etkinliğinin, bağımsız bir kadın spor maçı için ülkenin şimdiye kadarki en büyük kalabalığını çekeceği gerçekten umuluyor. Oyunda 30.000’den fazla hayran bekleniyor, bu da AFLW katılım rekorunu kıracak ve aynı zamanda Avustralya rekoru kıracak 41.000’lik Avustralya rekoru kırma olasılığı-1929. Mevcut Fremantle Dockers kadın plak evi kalabalığını 10.000 parçalamak bekleniyor.

Optus Stadyumu ve çevre park, Burswood Yarımadası’nda Perth Merkez Servis Bölgesi’nin doğusunda bulunur. Pitoresk Swan Nehri’nin yanı sıra Batı’daki Perth şehrinin yanı sıra Doğu’daki eteklerin manzaralarıyla, bu 60.000 koltuklu, dünya standartlarında, çok amaçlı stadyum, Avustralya da dahil olmak üzere bir dizi spor ve keyif etkinlikleri düzenleyecek Futbol Ligi, dünya çapında ve büyük Bash League kriket, futbol, ragbi ligi ve Union Plus konserleri.

Aralık 2013’te Batı Avustralya Belirleme Hükümeti tarafından yapılan stadyumda ve 21 Ocak 2018 Pazar günü açılacak rutin kaldı.

Brookfield Para’nın liderliğindeki Westadium konsorsiyumu ve John Laing, Style ekipleri Hassell, Cox Design ve HKS ile birlikte, 2014 yılında yeni stadyumu tasarlamak, inşa etmek, kısmen finanse etmek ve korumak için atandı.

Haziran 2016’da VenuesLive, stadyum operatörü olarak atandı ve mekanın günlük yönetiminden sorumlu.

Hayranlar çok ilk stadyum
Yeni Optus Stadyumu’nun ev inşaatçıları olan Brookfield Multiplex, ABD, Güney Dakota, ABD’nin Daktronics’e (NASDAQ-DAKT) tasarlamak, üretim yapmak ve sekiz LED video ekranının toplamını oluşturmak için bir sözleşme yaptı. ‘İlk önce hayranlar’ deneyimi sağlayacak stadyumun etrafında. Ekranlar, stadyumda yapılacak birçok etkinliğin hayranları için enerji verici ve eğlenceli bir ortam üretmek için bu yaz aylarında kuruldu.

Video ekranı entegrasyonu, stadyumdaki genel deneyimin yanı sıra multipleks seçilmiş daktronics’de önemli bir rol oynar, çünkü bu iş için talepleri sıkı zaman kısıtlamaları ve diğer ekipler için muhasebe için tam olarak karşılayabilme yetenekleri. Sitede.

İki ana ekran, doğuda ve stadyumun batı uçlarında bulunur ve her biri 15HD piksel düzeni içeren 10m yüksekliğinde 34m genişliğinde belirlenir. Her biri, etkinlikler sırasında sponsorları ve istatistikleri vurgulama şansı sunmanın yanı sıra çevrimiçi video, anında tekrarlar ve etkinlik istatistikleri için 340 metrekareden fazla ekran alanı sağlayacaktır. 15HD piksel tasarımı, stadyumdaki her türlü koltuktan fantastik bir kontrole sahipken olağanüstü netlik ve kontrast sağlar.

Daktronics Bölge Müdürü Blair Roberston şunları söyledi:

Daktronics Show Manage, Ses, Işıklar ve Optus Stadyumu’nun yanı sıra Ses, Işıklar ve LED ile tetiklenen çevrimiçi şovun merkezinde yer alıyor. Bu, hayranları şaşırtmak ve hayret etmek için yaratılan inanılmaz bir sistemdir. Ülkedeki en büyük ekranlardan ikisi ile seyirciler, doğrudan güneş ışığında bile oturdukları her yerde tekrar oynatma eylemini en iyi şekilde görüyorlar.

Stadyumu tekniği yaptığınız anda, Daktronics inanılmaz bir sistem sizi bilgilendirmeye başlayacak ve sizi eğlendirecektir. Koltuğunuzun nerede olduğunu belirlerken, oyun boyunca sizi eğlendirirken size yardımcı olmaya devam eder, sizi hotdog standlarına götürür, sizi mağazacılık fırsatlarına işaret eder ve aynı zamanda yönteminize yardımcı olur. Optus Stadyumu birinci sınıftır ve aynı zamanda ışık, gürültü ve hayranlar için oluşturulan dijital malzeme ile özel bir deneyim sunacaktır.

İki şerit ekran, stadyumun zemin seviyesinde ve birinci seviye sarar. Zemin seviyesi şerit prosedürleri 1m en yüksekliğe 345m uzunluğunda ve 10 mm’lik çizgi aralığına sahiptir. Birinci Seviye Şerit Prosedürleri 0.75m yüksekliğinde 380m uzunluğunda ve ayrıca 15HD piksel düzenine sahiptir. Her ikisi de tamamlayıcınull

Related Posts

Öğrenciler zamanı farklı görüyor mu?

Neden öğrencilerin zamanları geri kalanımızdan farklı gördükleri neden hissediyor? Zaman en değerli emtialardan biridir. Bir kez harcandıktan sonra asla alınamaz. Onlara GCSE veya A seviyesindeki yıllarının hızlı bir…

Guinevere Capital, Eden Park ESPorts Yüksek Performanslı Merkezi

Lider Spor ve ESPor Yatırım ve Danışmanlık Firması Guinevere Capital’in Eden Park Esports Yüksek Performans Merkezi’ni ortaya koyduğunu ortaya koyuyor. Yeni Zelanda’nın en büyük stadyumu ve ülke çapında…

IOC ve Alibaba Grubu Tarihi Uzun Vadeli Ortaklık

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Alibaba Group (NYSE: BABA), 2028 yılına kadar uzun vadeli bir ortaklık duyurdu. , Alibaba resmi “Bulut Hizmetleri” ve “E-Ticaret Platform Hizmetleri” ortağı ve…

FIFA Eworld Cup 2019 Bu Ağustos

FIFA, bu hafta FIFA Eworld Cup ™ ‘nın bu yıl Londra’ya döneceğini ve bu sezonun Pinnacle etkinliğinin O2’de bir kez daha yer alacağını doğruladı. 2-4 Ağustos 2019. Mozaad…

Dünya Çapında Dünya Spor Liderlerine katılın Federasyonlar Zirvesi 2021

Daha önce İsviçre’nin Lausanne kentinde düzenlenen Dünya Çapında Federasyon Zirvesi’nin 4. baskısı, pandemiyle uğraşmanın kaçınılmaz etkileri nedeniyle çevrimiçi bir stile aktarıldı. Mei, çok çeşitli disiplinlerde çok daha samimi,…

Touchless Fan Yolculuğu’nu

tanıtılan Venuetize, basitliği koruyan ve bir mekanda çevrimiçi etkinliklere giden hayranların yararını sağlayan hizmetler sundu. Kabul sonrası bir dünyada, taraftarlar, fiziksel teması ortadan kaldırmazsa, tamamen yeniden keşfedilmiş bir…

Leave a Reply

Your email address will not be published.